bugün

cok hos bir olaydir bence. yeni insanlarla tanismak, belki yeni arkadaslar edinmek, güzel seyler tecrübe etmek ve hergün belki saatlerini gecirdigi sanal ortamdaki yazarlarla gercek hayatta da arkadas olmak vb. seyler isteyenlerin organizatör sifati tasiyan yazarlar tarafindan koordine edilip biraraya getirilmesiyle olur.

(bkz: gaza gelmek)
ayrica; (bkz: basligin basa kalmasi)
zirveyi başlatan arkadaşların bu iş için emek ve zaman verdiklerinin unutulmaması gereken,organize etme işinin zorluğunu sırf insanları bir araya getirmek için göğüsleyen yazarların takdir edilmesi gereken durum.
söylenenin aksine iyi olan bir durumdur.lakin 100 online sayısı için, bu gibi organizasyon'lar çok yerinde olan olaylar'dır.
(bkz: uludag sözlükte zirve bolluğuna karsı olanlar zirvesi)
(bkz: uludag sözlükte zirve bolluğuna karşı olmayanlar zirvesi)
nolursa olsun aramızdaki samimiyetin engellenemeyecegi durumdur,online kişi sayısı 35'lerde iken bu kadar zirve yapıyosak,bu sayı 100'lere cıktıgındada toplanıp bahamalara,fil dişi sahillerine gideriz herhalde...
çok iyi yapılmaktadır fakat hiçbirinden daha nasibimi alamadım. kısmet artık bekliyoruz
(bkz: zirve yapmanin dayanilmaz hafifligi)
"zirvesi" yazıp ara butonuna basınca karşımıza çıkan 50-60 zirve adıyla "bir tokat gibi" suratımıza çarpan gerçektir..gören de sözlük 3 yıl önce açıldı filan sanar..*
bu aralar pek moda olan hoş kaynaşma aktiviteleri
sözlüğün bereketinden olsa gerek
şimdi hangi zirveyi yapalım zirvesi yapılsın.
yazın gelmesi ile sözlük yazarlarının daha serin yerlere gitme isteği sonucu oluşan durum.*
(bkz: zirve)
(bkz: zirve kardeşliği)
pek hoş pek güzel olaydır,ne kadar sosyal bir sözlüğüzdür...
devam etsin tabi...
zirvelere gidemeyenlerin gicik oldugu olaydir.*
olasi bir metal dinleyip kafa sallayalim zirvesi icin calismalara baslama sebebidir ayrica.
yazıcak bişey bulunmadığı zamanlarda imdada yetiştiğinden bu kadar fazladır. ben sozlukte asosyalim, beni ilgilendirmez zirve mirve. madem bu kadar zirve var yapın ayrı bir bolum demekten kendimide alamıyorum değil.
sözlüğün gün geçtikçe kalabalıklaşması ve yazarların kaynaşma isteğinden dolayı ortaya çıkan bolluktur...

fakat hazımsız yazar bünyelerinin bu tür zirvelere bok atmasından dolayı hiç zirveye katılmamış yazarlar korkmaktadır... bugüne kadar yapılan zirvelerde hiç bir yazar bir başkasını yememiştir bu yüzden korkmak gereksizdir... sadece hazımsızların ekmeğine yağ sürülmüş olur o kadar...
içiyoruz güzelleşiyoruz zirvesine katılan bir yazar olarak, ortamın muhteşem olduğunu söyleyen yazar..yani kısacası korkmadan herkes katılabilir zirvelere..