bugün

yürek ortaya konulursa gerçekleşebilecek durum.
uludağ sözlük te kaliteli başlık bulmak, uludağ sözlük te kaliteli başlık bulmak başlığını görüp hala umudun olduğuna inanmaktır.
görsel
(bkz: galatasaray ın real madrid i eleme olasılığı) ndan daha düşük. Aslında interaktif sözlüklerin ve sosyal medyanın her yaş grubunca aktif olarak kullanılmasından bu yana sanal alemde kaliteli platform, başlık, karakter vs. Bulmak çok zor.
(bkz: ütopya)
kalitenin neye göre belirlenmesi bu konuda önemli.. kalite derken nasıl bir kaliteden bahsediliyor.. önce bu aydınlatılmalı..
samanlıkta saman aramaktır.incisözlüğe gitmemiş insan söylemi ben oraya gidince uludağın başlıklarını baş yapıt olarak görüyorum.
Kerhanede bakire bulmak kadar olasıdır.
sadece eleştrin amk kaliteli başlık yoksa gidin kaliteli başlık açın. hepimiz her boka cevap vereceğiz diye sol frame bu halde.
inci sözlük ve ekşi sözlük arasında kalmış bir yığının sözlüğü işgal etmesinin verdiği sonuçtur.
her yer kalite kokuyor bikerem.
sözlükte kaliteli başlık var fakat bulmak zorlaşıyor. çünkü sürekli kadın varlığına, dini, milli meselelere aşağılayıcı üslup da başlık açılıyor. işin ilginç yanı, bu durumu savunmayan yazarlar bu başlıklara entri giriyor ve ne yazık ki aynı kalitede cevap veriyor. duyguların düşüncelerin hangi ortamda olursa olsun bu denli yozlaştığını görmek acınası bir durum. bir söz ile bir hayat değiştirebileceğinin farkında olmalı insan. öyle kıymet vermeli söylediklerine. ve bu söylediklerimin burada ütopik olması daha ütopik geliyor bana. birilerine değil, kişi kendine önce saygıda kusur etmemeli. yoksa hayatı sözlükten ibaret biri değilim ve beni benden başka kimse bağlamıyor. farkındayım çok romantik. ben romantiğim ama bazıları acınası. düşünsene kontrol mekanizmasına ihtiyaç duyuyorlar, düşündüklerini döktüleri yazılarda. bu doğru pierrot bunu sil pierrot... fungiler bizden daha hür. ve maymunların taklit yeteneği oldukça gelişmiş. ne diyelim esen kalsınlar...
mutluluk verici bir durum. zira insan bıkıyo artık sevişmeyle ilgili başlık görmekten.
(bkz: samanlıkta iğne aramak)
tek çoçuklu kürt aile bulmak kadar zordur.azimle aramaya devam edilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar