bugün

üyesi olduğum grup.
benim de katildigim grup.
la catedral'de onlardan biridir.
Osmanlı dönemiyle fazlasıyla alakalıyımdır.
Tarihi ve konusulmayanlari ve az bilinen tarihi bilgileri seven ben gibi yazarlardir. Tarihi yasamak yasayabilmek cok farkli bur olaydir.
katılmaktan onur duyacağım birliktir.
ikinci dünya savaşı'na ilgim vardır.
Tüm hevesimle katılacağım birliktir. Daha çok okumak lazım.
benide listeye yazın dediğim birliktir.
O kadar çok seviyorum ki almanyadan gelip tarih okuyacağım. Vay anam vay...
katılmak istediğim birliktir. umarım tarafsız bir birliksinizdir kemalist yahut müslüman olup tarafsız davranmayacaksanız ben yokum.
normal yazarlardır. yazın benide. evet.
bu günlerde tarih olacak bir gün biryerden girmek lazım konuya.. bende varım yani..
içlerinde umbrasword'un da bulunduğu kişilerdir.

Tarihe karşı büyük bir ilgim var ancak yeterince vakit ayırmıyorum. Neden böyle yaptığımı da hiç bilmiyorum. Mesela bu pazartesi işyerinde 2011 yılına ait Atlas Tarih dergisi buldum, her satırını büyük bir zevkle okudum müthiş keyif aldım gerçekten ama orda kaldı ve büyük ihtimalle aylarca da okumam.

Ancak Artık tarih seven yazarlar birliği üyesi de olduğuma göre şu andan itibaren eski Tembelliğimden vazgeçiyorum ve işe yarım bıraktığım semerkant'ı bitirmekle başlıyorum.
Beni de yazın.
yaz beni, yaz beni de yaz
Orta asya ve türk tarihiyle ciddi düşünenleri de vardır. Yazın beni de mına verdiklerim.
milattan öncesiyle fazlasıyla alakalıyım. beni de yazın.
tarihi çok severim, çok şey de bilirim. beni de alın.
boş zamanlarında tarih kitapları okuyan biri olarak benimde katılmak istediğim birlik.
Amina koyim tamam bilginiz var da bir entry girin de görelim.
Ancak laf amina koyim.

Yazma beni eline verdiğim.
Hiç düşünmeden katılırım.
yeni bilgiler öğrenmeye aç olan benim de katılmak istediğim grup.
beni de yazınız.
katılmaktan onur duyarım. cinsel, siyasal ve spor entrylerden bıkan bana iyi gelir.