bugün

entryler am, göt, meme diye yankılanacak.
güzel bir anketle duyurulmuştur.

''evet, gireceğim'' şıkkını görünce heyecandan unu işaretledim.

kime girecem bilmeyam ama
bence önce sesli mesajı denesinler o tutarsa entryi denerler.en azından zararı olursada lokal olur iki kişi arasında kalır.
lookin ve paradise05 her akşam orgazm taklidi yapıp atarlar artık.
Açıkçası boku çıkmazsa ve belirli kriterler getirilirse gayet güzel olabilecek özelliktir.

mesela şöyle güzel bir şey düşünebiliriz durumla alakalı; görme engelli kardeşlerimiz de sözlükten faydalanabilmeli.
Beni lady marmalade söylerken bulabilmek için evet deyiverin geçin.
benim evet güme gidiyor galiba.
Sözlüğümüze hayırlı olsun.

Lookin sonunda başardı. Azme bak ya.

görsel

Şu an sadece birkaç elit yazar tarafından (ben dahil) kullanılıyor.
Yakında hepiniz kullanabileceksiniz.
Bol bol malzeme çıkartacak özelliktir oyşşş.
'buralar hep seks OLACAK'.

'MiKU'
Sürekli karşıma bildirim çıkıyor. internet tarayıcınız sesli entry özelliğine sahip değildir diye.
Anladık, tamam.
Kullanma niyetim de yok.
Lookin gözünaydın kız.
Bloody senden de oya örneklerini sesli anlatmanı bekliyoruz...
ios safari'de ses özelliğini desteklemiyor diye uyarı veriyor. Sanki çok kullanacakmışız gibi
ios safaride kullanamayan veya kullanılamayacak olan özellik . Fakirlere şimdiden iyi kullanmalar dileyelim ..
Yukarıda ses yazıyor eşek kadar. Hah oradan ulaşabilirsiniz.
eski kafalı yobazları rahatsız eden uygulama.
dünden beri anketten hayır çıktı diye şov yapıp duranların içinde patladı.

(bkz: çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu)
Umarım aynı anda gammazlama alt yapısını da hazırlamışlardır. Gerçi bizde genelde kervan yolda düzülür ama.

Neler getireceği tam olarak kestirilemeyen özellik. iyi de olabilir her şey boka da sarabilir. Ayrıca deneme sürümünü hangi yazarların hangi vasıflara sahip oldukları için kullanabildiği de ayrı bir merak konusu.
zall'ın fikirlerimi dikkate alarak gerçekleştirdiği özelliktir. umarım daha da geliştirilebilir. sözlük 40 yaşında tok sesli bir adamın sesini duymak ister. açık ve net.