bugün

bir anda aklıma beyaz futboldan Rasim Ozan geldi. yani meşhur repliği. haydaa. tabi ki bu rte'ti sevmeyenlere değil düşünceleri yüzünden içeri atılan 57 kişi için hüküm veren hakim içindir. düşününce mantıksız gelmiyor güzel ülkemde. buna benzer bir örnekte verebilirim; gezi olaylarında maske takıp taksime çıktılar diye devleti devirmekten yargılanan çarşı gurubu üyeleri. Velhasıl konuyu saptırmayalım. her şey olabilir bu ülkede, şaşırmamak gerek.
kendini yazmayı unutmuşsun muhterem.
Beni de ekleyiniz.
zulmü alkışlayamam
zalimi asla sevemem

demiştir istiklal şairi. benim görüşümde olsun, seveyim veya sevmeyeyim, insanlığa yapılan her türlü kötülük zulümdür. iftira atmak,insanları aşağılamak, kendi destekçileriyle misilleme yapmak, kamu hakkını yemek, devlet imkanlarını kendi görüşünü empoze amacı yapmak zulümdür. insanların ölümüne neden olmak zulümdür. halk sefalet içindeyken "itibardan israf olmaz" deyip zevk ü sefa içinde yaşamak zulümdür. kendi görüşünden olmayanı hain olarak lanse etmek zulümdür.

bu yüzden bu ülkede bir bardak su içemeyecek olsam dahi erdoğan'ı sevmiyorum, sevmeyeceğim.
bende bende bende bende bende benim varım .
iki kere yazılmak mümkün mü merak ettiğim.
Rte'den nefret edenler derneği kurulsa hemen üyesi olurum.

Öldüğü gün her yerde bayram ola..
türkiyenin %60 ' sevmiyor.
Listeye sığmaz hiç uğraşma.
Yaz yaz en başa yaz.
trollük bu değil. sus ve git trollüğüne bak sen bu olaylara karışma.

edit : tabiki beni de yazınız efem.
tam bir fişleme ama umrumda değil. en onurlu fişleme olur benim için. ha işte o yüzden gururla ve altın harflerle adımı bu listenin zirvesine yazarım/yazdırırım.
(bkz: karaktersiz yazarlar listesi)
yaz beni yaz yazzz.
(bkz: kayi)

muhafazakar bir yazar olarak içlerinde bulunduğumdur.
dahil olmadığım liste rte ye karşı hissettiklerim sevmemek değil nefrettir.
Vatan kaygısı duyan herkes yazılabilir bu listeye.
At gözlüğünüzü çıkarıp, bulunduğunuz hipnoz durumundan kurtulmanız ardından sizleri de görmek ümidi ile.
rte yi sevmeyen yazarlar listesi değil, seven yazarlar listesi utanç kaynağıdır.
beni de yazmazsanız kırılırım.
zorunda mıyım?
biri beni mi çağırdı.
ben ben evet ben.
Beni yazan ipne olsun dediğim liste.
buyrun benim...
yaz kardeş yaz.