bugün

üyesi olduğum.... dern...

arkadaşlar vazgeçtim, kuran evliya çarpsın vazgeçtim! dilim varmadı söylemeye! Oğlum vazgeçtim eksilemeyin! bubaya vurmayın!!!..

neyse konuyu değiştireyim nasılsınız arkadaşlar? iphone 6'ya yeni güncellee gelmiyor mu yav?

mevlana'da ne güzel söylemiş ''Ben hiç dilek tutmadım, hep dua ettim. Ömrün ömrüme nasip olsun diye!''

Sordum sarı çiçeğe
Sizde ölüm varmıdır
Çiçek eydür derviş baba
Ölümsüz yer varmıdır

hayırlı ramanlar, hayırlı iftarlar efendim... boş yere eksilemeyin mübarek oruç ayında ziyan etmeyelim eksileri arkadaşlar. öpüyorum *

edit: dağlara taşlara vuracam kendimi, eksilemeyin ulan! Oğlum yargıtay birinci daire başkanı tanıdık, yeminle aldırırım evinizden!

edit2: eksilemeyin canım sıkılıyor! allahınızı seviyorsanız eksilemeyin! zemzeminiz bittiyse alırız! kemalistler size de rakı alacam eksilemeyin bende atatürkçü laik bir türk genciyim! Yaşasın sol.

edit3: Yazıklar olsun biriniz de demiyor ''şu çocuğun şevkini kırmayalım, varsın bu günde eksi verdiğimiz yazarlar içine girmesin, üç beş artı verelim suyuna gidelim mübarek ramazan ayı ağzımızın tadı bozulmasın aman ali rıza bey'' diye!!!'' yazıklar olsun!

edit4: adamlar resmen imece usulü çalışıyor harbi yazık ulan! eksi getir baba! Eksi getir! ver ver eksiyi ver! sağlam ver eksi ziyan olmasın! neyse lan ne diyim insanlığınız bu kadarmış..

edit5: http://vocaroo.com/i/s1RTzaNyRgZG utanın. başka da bir şey demiyorum.
popi olmak için yazar olan, acınmışların kurduğu dernektir.
(bkz: o eski popülerliğimden eser yok şimdi)
olmayan dernektir.
bizim derneğimizi kıskanmayın lan.
(bkz: uludağ sözlük popüler olmayan yazarlar derneği)
yaz abijim.
(bkz: herkesin bi popisi vardır)
Onursal Başkanı olduğum dernek.
ilk yazan arkadas, bak dunya bell's iciyorum, ugrasiyorum, senin su kafana sahip olamiyorum, ha olmuyayim zaten. al dernegini cok uzaklara git, lutfen ben burdayim deme ama.
açık eksi oyluyorum lan seni var mı öyle bir imkanım ?
meşhurlar zaten bu başlığa entry girmiş, adımızı yazmaya gerek yok fazla şeyapma istersen.
dün hafiften ünlü oldum .
baya hafifti.
kıskanılan dernektir. evet.
üyelik şartları 500 civarı ulupuan, 500 civarı karma ve 50 civarı takipçi sahibi olmak olan dernektir.