bugün

yaşları kaç olursa olsun, ister sinirli, ister tripli olsun, ister kezban ister nalan olsun, her ne olursa olsun, ''kız'' dendiği vakit '' kızlar'' dendiği vakit, bunların geneli çocukları sever.

zaten dişi olup, çocuk sevmemek, o annelik ruhunu taşımamak olmaz.
kesinlikle sözlük kızları beni yanlış anlamasın. amacım kesinlikle sözlükten kız tavlayıp hoşca vakit geçirmek değil ama söylemeden edemeyeceğim çocukları ben de çok severim ve çocuklar da beni sever * zaten kukla nickini seçmemdeki sebeplerden biri de o minik şeyleri çok sevmemden kaynaklıdır. bebeklerin göbüşüne başımı dayayıp bujubuju yaptığım zaman dünyalar benim olur. hani o bebekler de ters dönmüş tosba gibi güle güle ayaklarını çırptığı an mezem o tatlı yanakları olur.

sevgili sözlük kızları,

sizler troll olabilirsiniz, sizler kişileri deli edebilirsiniz, agresif ve kaprisli olabilirsiniz ama 'çocuk' dendiği zaman hepinizin içine huzur dolar, gevşer, rahatlarsınız. biliriz.

lafı fazla uzatmayacağım, çocuk seven tüm sözlük kızlarını canı gönülden tebrik eder, ciddi ciddi bu çocuk olayını düşünmek isteyenlere ise bir mesaj kadar yakında olduğumu bilmelerini isterim. dediğim gibi çocukları ben de çok severim,

onlar da kuki abilerini sever. bayılırlar beni dinlemeye,

görsel
hepimiz de birbirimizi sevelim.(kutum yansın lütfen) çocuklarımız da hep gülsün. hiç susmasın şirin şeyler...

edit: e yuhh amk. beyler siz neden msj çekiyonuz lan. mal mısınız aga.
birkaçını tenzih ederek söylüyorum ağır kaşarlardır.

sadece farklılık olsun diye sevişen kız arkadaşlarım oldu. sevgili değil, normal arkadaşım sadece. onlara bile bir kere kaşar demedim ama onlar dürüstü neysem oyum hesabı.

şimdi normal bir sözlük kızına bakıyoruz, bakire olmayı başarı olarak görür ama elli erkekle sanaldan cilveleşir. mesele kimle ne yaptığınız değil mesele iki yüzlü olmanız. sizden iğreniyorum. özellikle ahlaklıyım deyip tüm sözlüğe mendil atanlarınızdan.

adam akıllı sevişin, konuşun rol yapmayın saygı duyarım ama sizin amacınız kendinizi farklı bir gibi göstererek pazarlamak.

kendinizin pezevengi olmaya bu kadar meraklısınız.
Sözlük erkekleri yüzünden burda yazmaktan utanan kızlardır. Ne istiyorsunuz anlamıyorum ki. napalım yani, burayı Size bırakalım erkek erkeğe takılın, bunu mu istiyorsunuz? Beğenmeyen sözlük erkekleri de biscolata erkeği sanki. Kedi ciğer hesaplaşması bu. Hadi kolay gelsin sözlük erkekleri eksileyin şimdi.
bahçeşehirde oturmayan kızlardır. o kadar da entelektüel insanlara soruyorum. yok arkadas!
Cirkinler ben daha güzelim. (bkz: hahahaha)
görsel
görsel
böyledirler efendim (bkz: http://galeri.uludagsozluk.com/r/cansever-502919/)
bazıları keşke ölse kızlarıdır. bazıları feyktir.
bir süredir yaptığım derin gözlemlerim neticesinde hiçbir farklarını göremediğim aşırı genç hanımlardır, bazıları ergenlikten çıkamamış ve hiç çıkamayacakmış gibi görünse de aşırı derecede sevimli bir şeydirler. kedi canlarını yediklerim.
Ben Kızım kızım diye gelenler feyktir ama kendini belli etmeyenler tadından yenmeyecek kızlardır.
Değerli uludağ sözlük bayan yazarlarının dikkatine yazılan yazıdır.

Açıklama:Değerli bayan yazar öncelikle siz olmadan sözlüğün bir hiç olduğunu belirtmekten üzülerek gurur duyarım.Babaannemin geçenlerde beni araması size bu yazıyı yazmama sebep oldu.Sizi rahatsız etmemin amacı.Babaannem beni arayıp senin Mürüvvetini görmeden ölmek istemiyorum demesi ve benimde sizden yardım istemekten başka çaremin olmayışı üzerine size bu yazıyı yazdım.Sahte bir nikahla benimle 1 aylığına evlenecek bir bayan yazar arıyorum gerekli müracaatı özel mesaj kutumu yakarak yapabilirsiniz.Birbirimizden hoşlanırsak belki süre uzayabilir.Para konusunu iş sonunda hallederiz.
Saygılar sevgiler.

Edit:aldığım bu nickin hakkını vermem lazım.

Not:Yaşlı bir kadına karşı yaptığınız iyiliğin size getireceği sevap pointi düşünmenizi isterim.

(bkz: oltayı atıp beklemek)
(bkz: muta nikahı)
yazar burada bişeylerden bahsetmek istemiş ama yanlış yere olta atmıştır. suriyeye ırağa hatta irana falan gitmelidir tabi ışidciler yada özgür suriye ordusu poposunu kesmezse.
neredeyse inanacaktık babannesinin öleceğine allah'tan burası uludağ sözlük...
Neden şansını esra erol da değerlendirmiyorsun delikanlı?
Uludagin sozluk kizlari alayinizi sevmem ama lakos40 diye biri varmis bende yeni farkettim neyse bugun onu kurban gectim. Gidin nickaltina bosalin.
sözlük erkeklerinden farkı olmayanlardır.
Burdan sozluk kizi melise sesleniyorum,
Keske kiz olsanda sozluk erkekleri sehvet ve tutkuyla seni sikse.
Kizlar benide alsaniza araniza,
Benlede kavga edin
benlede kezbanlikta kapisin
Benide ergenlestirin
benim nickimin altinada erkekler yazsin
benlede basliklarda kapisin
nedir yani bu? Benide alin araniza. Uzuluom bak ama.
* iyi be almayin beni araniza. Comolokkolar.
ne olursa olsun erkeğin kezbanına acıyın...yazık onlarda insan.
De'nin yazımını öğrenmesi gereken kızlardır.
bana mesaj atsalar onlarla iyi geyik yapacağim yazarlardir.geyikten kasit sohbet muhabbet.
Bıyıkları olup olmadığı merak konusudur.
sözlüğün tacıdır.
şu müjdeli haberi ilk ağzından duymaları gereken çiçeklerdir.

sevgili sözlük kızları,

malum mubarek ramazan ayının kuzu sütü hurmetine pek bi sevişemedim. dolayısıyla sözlük ergenlerini 1 ay boyunca ibret dolu anılarımdan mahrum kaldı.

hülasa, hikayelerime konu olmak isteyen, kör, topal, şaşı artık hiç fark etmez (
duvarları yalıyom çünkü ) ilgilenen kızların mesaj kutumu yakmasını rica ederim.

''yaa kuki ben komik sefişemiyom'' gibi bi şey düşünülmesin. kuşimatomu görünce zate gülme krizine girersiniz.

sözlüğün geleceği için sen de mesaj çek. sloganımız bu.

edit: 5 erkekten mesaj geldi. bu sözlük harbi iyice ılıyo. la siktirin gidin la.
genelde kendilerini erkek gibi gösteren hanım kızlardır. hayır neden bunu sözlük erkeklerine yapıyorsunuz? ne yaptık size?*