bugün

o kadar politika ve din tartışılıyor ki mahalli ve trajedik bi' ağızla, sanıyorum ki kahvehanedeyim.
sanal bi kahvehane gibi ama insan kalitesi sıradan bi kahvehaneden daha yüksek, en azından ben öyle düşünüyorum.
uludağ sözlük'ü bi kahvehaneden ayıran çok fazla özellik olduğunu da görmezden gelemeyiz.
Birkaç haftadır gözlemlediğim kadarıyla net bir şekilde kanaat getirdiğim durum.

Bakın burada taş çatlasın iki üç tane kültürlü ve zeki yazar vardır. Zorlarsak belki 5 tane elitist yazar bulabiliriz. Ancak kalan kısım ise bağcılar sokak tırıvırılarından öteye geçemeyecek genel kültüre ve mizah anlayışına sahip.

Bakıldığında herkesin kadınsız kalmış abazan yaratıklar olduğu alalade ortadadır. Zannediyorum bu kadar abazanın burada olmasının tek sebebi cahillikleriyle güçlerini birleştirerek kendi abazan ortamlarını oluşturup çevreye rahatsızlık vermek.

Eğitim seviyesi ilkokul düzeyinde olan bir topluluktan fazlasını beklemek zaten hayalcilik olur.

Hayırlısı tabi.
http://capsizm.com/capsle...de-ortam-boyle-capsi.jpeg
sen abaza sözlük görmemişsin moruk diyerek cevaplandırılandır.
aslında çok da sözlük kültürü olmayan, sadece yılların okuyucusu olarak ben tam tarsini düşünüyorum.
özellikle imla kurallarına dikkat edebilecek eğitimli insanların takıldığını düşündüğüm bir site yazılsa çok daha doğru olurdu kanaatindeyim.
(bkz: daha beter len) *