bugün

Gündüzleri çuvala sokup, gecelere sokulan yazar tayfasıdır.
gündüzleri çalışıp akşamları tv izleyen daha sonra sıkılıp sözlüğe takılan kardeşimizidir.
saygılar.
iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batıran yazar tayfasıdır.
saat 03 sigarasına hazırlanan tayfadır.
bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olanlara hizmet edecek ortam gece oluyor. fakat, oyuncağını oynar iken kıran haşarı çocuklar gibi olan yeni yetme ergenler ortamı biraz bulandırıyor.
http://fizy.com/s/1lg7ol şarksını dinlemesi gereken tayfadır.
bir nevi (bkz: turkish kovboylar)
(bkz: her zaman buradayız)
Radyo Uludağ dinlemesini tavsiye ettiğim yazar tayfası.
şu sözlüğün en güzel yanı. yazarlarda kalite söz konusu. sol framenin güzelliğine bakın. yirim hepinizi.
gözleri çan kanağı olmuş sınavlardan.
kyk'da 8 kişilik odada ayak kokusundan uyuyamayan ben'in, vodafone cepnet sponsorluğunda dahil olduğum tayfa.
uyku zorluğu çeken göt bir yazarda bu tayfaya dahildir.
her saat başı sigara içen ve bunu tüm sözlüğe duyuran topluluktur.
03:02' itibari ile 22:20'den beri içinde bulunduğum ve 07:30'a kadar bulunacağım, gözleri kaymış, içi geçmiş, kahve sigara eşliğinde entry giren yazar grubu.
2. öğretim olan öğrencilerin çoğunlukta olduğu oluşum.
maldırlar. (geneli)

ek: bunu ciddiye alıp mesaj atan ya da oy veren iki kere maldır.
gece gece uykusuzluk çekmekten dolayı film izleyip akabinde kaçınılmaz son olarak sözlüğe giren 'ben'i de içine alan tayfa.
gece vardiyası an itibarı ile biten yyg grup, ğğğağğaaaaauaah diye esneme efektleri arasında sözlüğe günaydın der.
gündüzün telaşı ve ses kirliliğinden yoksun, zarif sessiz ve bi kadarda naif ortam oluştuğundan olsa gerek, geceyi gündüz, gündüzü gece gibi yaşamak güzel şeydir.
sabah erken kalkıp işe giden insanları izlerken uykusuz gecede bilgisayar başında bihalt ettigini zannedip sanki onların yapacaklarını coktan yapmış gibi gururlanıp böbürlenip güneşin balkonunun ucuna ilk oklarını fırlatmasıyla kamaşan gözlerini kısıp gerim gerim gerilmek ve kahvenden bi yudum almak işte sabah budur.
radyoda deftones çaldırdığım oluşum gece gece daha mantıklı bir şey aklıma gelemezdi.
gündüz sözlüğe giren yazarların, zorlanmaması için, başlık açan, ya da başlık canlandıran gruptur. Yani asıl işi gece tayfası yapmaktadır. Çalışkan insanlardır.
(bkz: uludağ sözlük hilal tayfası)
sabah gündoğumu olmadan yatmaması gereken tayfadır. izleyin mk şu güneşin doğuşunu öyle yatın.