bugün

kişi sayısı 487 ye düşse bile, gece tayfası hatırı sayılır bir oranı yakalamış durumda. biraz da hafta sonu etkisi olduğu yadsınamaz.
not: yarasa yazarlar grubu, faal bu gece.
hafta içi peşini bırakmadığım fakat her ne hikmetse hafta sonu koptuğum tayfa. çoğu insan hafta sonunu beklerken ben hafta içini bekliyorum sanırım.
bir grup maldan oluşan tayfa. gemi mi lan burası. miço kap ordan paspası.
iyi geceler dediğim insanlardır. bayağıdır uğramıyordum iyisinizdir umarım. sevgiler öpücükler iyi geceler yedi cüceler. *
an itibariyle 232 kişiyiz.
helal olsun. (bkz: gecelerin yargıcı)
imece faaliyetleri eksik tayfa, insanlar bu saatlerde sigarasını, ekmeğini, çig köfte ve içkisini paylaşmalı.
sigaram bitti olan varsa özelden ulaşsın lütfen denilesi an itibariyle 229 kişilik tayfa.
an itibari ile 229 kişidir.
yaza yaza erecekledir efendim az kalmıştır,kuşluğa kalmaz ereriz.sessiz, sakin saat itibariyle de hepsi pijamalıdır bunların.*
226 sapın 13 ü beatricece'e kızmış olacak ki kaçmışlar.
uğruna zirve yapılası güruhtur bu tayfa.
mutant yazarlar gece zirvesi şeklinde düzenlenebilir. haydi gece kuşları zirve edek. *
an itibarı ile 136 ya düşen yyg.
halay çekmesi muhtemel tayfa.
aile üyelerinden birinin uyanıp, odaya dalıp: ''akıl fikir... yatmayı düşünmüyor musun?'' diyerek rahatsız ettiği yazarlar da vardır içlerinde.
gece saat 12den önce sözlüğe girmeye tövbe etmişlerdir .
bir nevi 2. öğretimciler.
uyku sarmamış ver boş boş facebook ta dolanırsın hiç bildirim gelmez sohbette 3 kişi açık olur ve onlarla konuşacak kadar yakın olmadığın zaman , gelir burda takılırsın ama en azından sıkılmadan sabahlarsın ve yarın 3 e kadar uyursun işte buda uludağ sözlük gece tayfasını oluşturur.
ertesi gün mesaisi olmayan çalışan yazarların da dahil olduğu tayfadır. * *
kızlar da vardır. **
ertesi gün mesaisi olsa da ortama ısınmaya başlayıp ayrılamayan tayfadır. *
ağızları leş gibi bira kokar yahut mis gibi.
'uykum var ama şunuda yazayım, bunuda yazayım diyerek' sabahlayan yazarlardır.
kültablaları ağzına kadar dolu olan tayfa.
Dergisinin tasarısını düşünüp bu saatlere kadar oturanları da mevcut. *
bu entry ile dahil olduğumu farkettiğim tayfadır. kepenkleri ben indirecem galiba.