bugün

(bkz: ne güzel oynayacağın bir yer bulmuşsun)

(bkz: uludağsözlük ün kapıları size hep açık)

edit : haydaa başlık başa kalmış lan
kendilerininde bir zamanlar ergen olduklarını unutmuşlar tarafından, sık sık "mekanın sahibi benim ulan" nidası ile açılan başlıklardan biridir.
türk kızlarına, atarürk'e, dine çamur atıp (ve daha niceleri..) kendince tatmin olmaya çalışan, üretim hatası beyinlerinin dışa vurmumu olan giri ve başlıklarından anlaşılmaktadır.
oysa diğer sözlükler ve bilimum internet camiası 50 yaş üstü aristokratlardan oluşuyormuş gibi...

ben kaç senedir ekşi'de de yazıyorum orası bildiğin ergen kaynıyor uludağ yanında iyi bile.
moderatörlerin hatasıdır.
üye olunduktan bir hafta sonra, çaylaklıktan yazarlığa terfi ettirirsen kullanıcıları, böyle olur sayın başbakan!
üniversite tercihleri hakkında yardım isteyen mi dersin, yolda su içenleri döverim diyen piçler mi dersin. Neyse lan ben daha bi şey demiyorum.
An itibariyle resmen kabullendiğim olaydır. Ergenciklerin oyun alanı olmuş burası resmen.
Ulan sizin yüzünüzden adam akıllı bir şeyler yazamıyorum. Bi ölün artık.
önüne geleni yazar yaparsan olacağı budur. şimdi benden kimse buna tanım beklemesin. illaki yapan yapmıştır tanımı.
benim önerim ise moderatörlere bu başlığı silmeyin bakalım kim ne düşünüyor dikkate alınması gereken eleştriler var.
evet ergen sayısı çoktur ancak internetin ne olduğunu, neden ve nasıl kullanıldığını hepimiz biliyoruz. çokta şikayet etmeye gerek yok, o kadar kötüyse girmezsin olur biter.
"yazma o zaman amına koyayım" derler adama. ama ben demem.
katıksız gerçektir efendim.
Aramızda 18 yaşında holding sahibi 22 yaşında aylık 20000+ geliri olan kişiler var(!)
Sözlüğün yarısı büyük bir şirketi batırmış, yarısı da multi milyarderdir.
Biz de sümük çekiyoruz işte ancak. *
yeni nesil sanal zenginleri.
Doğru tespittir. Yıl olmuş 2014 hala ben daha üstünüm, bu benim senin değil falan kavga edenler var.
Örnek verilecek dünya kadar çocuk sözlükte yazmaktadır.

(bkz: son entry bukucu)
hemde ne ergen alayi incici liseli veletler, 16 yasindaki bebeye ergen diyince aliniyor bide, allahin sivilceli belalari.
çaylaklarla ve çömezlerle dolu olunca bu hâle geliyor. şekilde olduğu gibi tıpkı.
güncel Önemli Başlıklar