bugün

Meksika'da olan arkadaşlar dürtsün.
izmir, Alsancak civarı sakin takılan arkadaşlar çökün. 20 TL gezmek tozmak için yetmektedir.
gazi üniversitesi hukuk ibf de bende.
Gayseri var mı gayseri?
Izmirden aranır.
bursa acemler civarında olanlar akşam okuldan alabilirler beni. böbreklerim sorunlu baştan söyleyeyim.
istanbul tarabya yakınlarında kim varsa. Bi sinema yapabiliriz.
ankara dolaylarından. çay içeriz di mi ?
en az malum sitelerdeki "bekar anneler sik arıyor" teması kadar inandırıcı bir platformdur.

(bkz: böbreği burada mı verelim paket mi olsun).
yazık la şu hale bak teknoloji bu kadar mı asosyallestirdi sizi.
Çorum var mı?
"istanbullu kızlar eqlesin" dediğim platformdur. gerçi nerede bende o şans.
gönendeyim soruları alayım.
üsküpte olan varsa gelsin.
anadolu yakasında bulunan sözlük yazarları mesaj kutuma çöksün dediğim platformdur.
avrupa yakasında bulunan hoş sohbet, tiyatroya, sinemaya gitmelik yazarlar beklerim.
avrupa yakasında içki sigara kullanan konuşmalık arkadaşlar please.
Merhaba. Burada yazanları okuyorum da mesela altalta aynı şehir aynı bölgeden arkadaş arayan entry girmiş. Buraya entry kasasıya neden birbirinize mesaj atmıyorsunuz. ilk adımı karşıdan beklemeyin az girişken olun.

Hadi bakalım.
Istanbul kadikoy altunizade umraniye civari.

Araba yok. Ev yok. Yas yok.
Trabzon ve çevre illerden taliplerimi bekliyorum. Pm ile ulaşınız.
Ankara Aşti'de "tek başıma" istanbul otobüsümü beklemekteyim. Tekrar ediyorum 'tek başıma'. Elveda Ankara.
Ya van dicem de hiç ümidi yok.. hele kız.. mümkünsüz.
istanbul avrupa yakasında cüzi miktarda hesap kitelemek isteyen var ise beklerim. erkeğim.
moda sahilinde ya da caddebostan sahilinde bisiklete binmek isteyen olursa mesaj atabilir. digerleri de ne halleri varsa görsün. cinsiyet sorun degil köpekler bile mesaj atabilir yeter ki bisikleti olsun.
Goruklede olan pm.