bugün

pis kafirlerdir bunlar, taksimde asacaksın bikaç tanesini bak o zaman liste nasıl azalıyor.
ayrıca,
(bkz: haydi kızlar cumaya)
bununla uğraştığına göre kendi de içinde olmalı *
(bkz: ben) artı 1.
Mesele cumaya gitmek değil yeğen, mesele çıkışta milletin ayakkabılarını da birlikte götürmemek...
kendimi göremediğim listedir.
içinde olduğum listedir. Kafir (kötü )benim. hırsızın,arsızın, katilin hiç suçu yok bu memlekette. Müslümanların başına ne geliyorsa bu kafadan işte.
imkânı olsa kırbaçlatacak mümin beyanı. Şeriat olsa celladımız olur bu. ispiyoncu.
bayrağını taşıdığım en önde mutlulukla bulunduğum listedir.
not: kafir ne demek bilmeyen şakirt- aktroller sözlükte dikkat beyler.
edit: düzeltme.
+cumanın en önemli kuralı hoca gitmediğini fark etmicek. firarı fark etmicek abi
(imam başlık açar ve yazarlar ofline olur.)
+farketmedi farketmedi kaç kaç! fak etmedi kaç

http://www.vidcrown.com/api_file/O1hv0LXihez.mp4
calisiyor olmamdan dolayi aylardir cumaya gidemedigim icin bayragini en onde tasiyacagim liste. gerci agnostik oldum len ben ne isim var.

(bkz: imanın sıfır beden olması)
Kafirin anlamını bilmeyen ve kullanılmasında sakınca olduğunu idrak edememiş bıyıkları yeni terlemiş bir müslümanın oluşturacağı listedir.

kalbinde zerre kadar iman olan birine kafir denmez, kafir olmayana kafir demenin cezası büyüktür. Temel eğitimi al sonra liste yaparsın.
güldüren listedir.

çalışmak da ibadettir, işteyim lan yemek yemeğe bile zaman yok.
sizi gidi beynamazlar...
Bugün cuma mı? ya ben dün gittim neden söylemediniz yaaaaaaa
ben efenim.kimsenin hayatına herkes karışamaz.
face hesaplarından hayırlı cumalar mesajı atanlarla aynı listenin adamıdırlar.
226. Sıradan girdiğim liste.
Ayaklarımı uzatıp kahvemi içerek zaten ibadet ediyorum.
(bkz: kuzenim girmiş)
Aramıza yeni kafirler katılmış. Nerenin saatine göre kafirler listesi bu belki cuma vakti geçti belki de daha gelmedi. Nerden biliyosun hımına.
Adam malin onde gideni. Olm belki avrupa'da ya da amerika'da yasiyoruz ve cumaya daha saatler var veya coktan kildik. Senin inandigin dogmatik ve kurandan bagimsiz inanc sistemini sikeyim.
sayın yazar o listenin içinde neden yokum çabuk söyle hemen şimdi söyle listesi.

edit: varmışım. sorry.
o kadar adama sebepsiz kafir dedin dinden çıktın veled-i israf.
maharet sayılmaz ama; gitmediğim halde nick'imin olmadığını gördüm. sabahtan beri de online durumdayım. şaibe kokan bir liste.
275. Sıradan giriş yaptığım listedir.
güncel Önemli Başlıklar