bugün

diğer sözlüklerin celebritylerine baktığınızda hepsi hakkını veriyor...
ekşi'den inci'ye kadar, misal ekşi yazarı i.tolstoyevski'den inci'deki
bıyıklı genç forvet'e kadar...

bir de bizimkilere bak, hiç biri kaliteli değil, trollüğü de, normal ve kaliteli giri girmeyi de beceremiyorlar...

oytunkaran, devecialpay, lookin, paradise, gündemi bunlar belirliyor.
bunların nick altı dolup taşıyor lakin baktığınızda hiçbiri adam akıllı bir şeyler yazmıyor.
gerçek anlamda kalitesiz yazıyorlar...

ulunun en büyük sorunu budur, gündem kaliteli değil.
neden? sözlük celebrity'si böyle olursa, gündem de böyle olur.
adam akıllı kaliteli yazan kendi halinde bir dolu yazar da bakıyor
''ulan kaliteli yazsam da bu boş yazarlar gündemi belirliyor'' diyor ve onlar da
salıveriyorlar...olan ulu sözlük'e oluyor.
(bkz: inci yan sekmede)

Şimdi çekilebilirsin.
Oytunkaran ne zaman gündem belirledi?!? Ulan, 16 yaşındaysan boşbeles entry giren adamı celebrity sanırsın tabii.
haksız bulduğum önerme.

uludağ sözlükte kimse gündem belirleyemez, zira gündem hep aynıdır.

çok ekstrem bir durum olmadığı sürece 25 başlığın 7-8'i siyaset, 4-5'i anket, kalanı da ikili ilişkiler ve seks üzerinedir.

fix menü gibi düşünebilirsiniz.

siyaset başlıklarında uzun yazılara kısmen değer verilir ve okunur.

diğer başlıklara uzun yazılar yazmaksa zaten bile bile ladestir.

ayrıca uludağ sözlükte celebrity olmak zor değildir, o yüzden de bir değeri, bir ağırlığı yoktur.

nik altım dolsun taşsın istiyorum ne yapmalıyım? dediğinizi duyar gibiyim. anlatalım;

kadın olduğunuzu(olmasanız dahi) belli eden bir nick alıp birkaç saat kesintisiz olarak cinsel içerikli entry girerseniz o günün yıldızı siz olabilirsiniz mesela.

bu şekilde 1 günde 100'ün üzerinde nik altı alan yazarlara hepimiz denk gelmişizdir.

ya da "ben erkek olarak fame olmak istiyorum" derseniz, aynı minvalde art arda can sıkıcı, insanları kızdıracak türden başlıklar açabilirsiniz.

mesela kemalistler üzerinden yürüyebilirsiniz.

ya da din.

ya da kadınlar.

ya da atatürk.

yine aynı şekilde sözlük koyunları kavalınızın sesine dayanamayacak ve altınızda toplanacaklardır birkaç saat içerisinde.

neyse;

bunu aylarca devam ettirenlere de kalıcı celebrity diyorsunuz zaten.

aha üstte ismi yazılanların hepsi bu işleri düzenli olarak devam ettirenler.
su götürmeyen gerçektir. tarz ise bu eksikliği bir nebze de olsa gidermektedir. ayrıca uludağ sözlük interaktif bir sözlük olduğundan inci sözlük ve yazarları ile mukayese edilemez. açık ve net.