bugün

2 tane attım. Bi 10 tane falan daha yolda.
3 mail adresimden oy verip bir sosyal medya hesabımda da paylaştığım yardım ricası.

ben hayalimi gerçekleştiremedim, başkası gerçekleştirsin.
kardeşim yolun açık olsun. bir oyda benden sana.

gelen mailden onayı çaktım.
kardeşim yolun açık olsun. bir oyda benden sana.

gelen mailden onayı çaktım.
görsel
ben verdim oyumu hayrını gör. incide hesabın varsa oraya da git asıl sikertmeyi onlar yapar, buradan pek hayır gelmez sana.
(bkz: link paylasmayi öğrenmek)

linki daha düzgün atarsan katılacağım ankete
~ mobildeyim kopyalanmiyor o yuzden .
Oyumu verdim ama bu oylamayı kazanman çok zor bu sözlük seni maximum 50 oy ileri atar daha fazlasını bekleme.
verdim oyumu. onayladım da.

beni de bir tur gezdirirsin artık. *
(bkz: sözlükten pilot çıkartmak)
Allah kimseye muhtaç etmesin, hele ki buraya düşürecek kadar.
verdim oyunu kardeş hayallerin gerçek olsun inş.
Tamam kardeş bir oy da benden ama çok geridesin ya :(
verdim oyunu kardeşim.

görsel
biride benden, baya geridesin ama.
Verdim şukunu. Ben de zamanında kardeşim için istemiştim başka bir sözlükte. Az taşak geçmemişlerdi benle. Kardeşim sonuncu olmuştu . Neyse ki empati diye bişey var.
Gerekli destek verilmiştir. Bir öğrenciye yardımımız dokunursa ne mutlu. Evet.
benim de gönlümden koptu verdim oyumu, ama aklıma takılan bir şey var. şimdi bu oylamada bizim oyumuz yani buradaki adayların performansı ve havacılık uçuş vs hakkında hiç bir bilgiye sahip olmayan bizlerin oyları kale alınıp bu adaylara şans veriliyor öyle mi? eğer öyleyse tamamen şansa, veya tanıdık çokluğuna kalmiş bir iş ve çok saçma.

yani oy isteyen kişiye değil sözüm, sözüm oylamayı bu şekilde yapan kuruma.
tanıdığı çok olana şans verilmesi hiç mantıklı değil.
destekleyen herkese yine yeniden çok teşekkür ederim. buradan yazar arkadaşlar ekşi ve instela'da da başlık açarak yardımcı olmaya çalıştılar ama buradaki kadar destek veren olmadı.

çok fazla destek mesajı da geldi ama sınırlama yüzünden hemen cevap veremiyorum kusura bakmayın. elinize yüreğinize sağlık.
Sırf bunun için sözlüğe kaydolmuş birinin temiz bir talebidir.
Manasız niyet okumalara gerek yok. Bir başarıyı desteklemenin verdiği mutlulukla; sarfettiği çabanın isteği doğrultusunda sonuçlanmasını dilediğim girişimdir.
Umarım başarılı olursun. Ancak ulu sözlük olarak seni şurda birinci yapamazsak ayıp bize.
yürü be harun.
Pilot olmak benimde hedefim eve gidince farklı farklı hesap açıp oy vericem hocam hakkında hayırlısı olsun.
inci sözlük e üye ol. Burdaki oylamadan yola çıkarak kızların erkeklerden üstün tutulduğuna dem vur. En uyuz oldukları konu bu. Tutarsa başlık eğer ve 31 den vakit bulurlarsa seni başbakan bile yaparlar. iyi bir başlık ve kısa ama etkiliyici bir yazı yaz.
1 oy yolladım bile. Eve dönünce 2 oy daha yolda.

Hayırlara vesile olsun inşAllah.

Yalnız hatunlar napıyor lan öyle. Dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun sözünün hakkını veriyorlar.
bırak lan bu aile ayaklarını...
bak sırf bu saçma samimiyetinden dolayı vermeyeceğim oy.

"lan, bakın böyle böyle bir durum var oy verirseniz sikime vermezseniz ekime" deseydin oylardım.