an itibari ile uludag sozluk e el koyan ve yönetim birimlerini fesheden piyade cavus tarafından sözlük ahalisine haber verilmesidir.

20.12.2008 tarihinde saat 02:18 itibariyle uludag sozluk e el koymuş bulunmaktayım. şahsım tarafından yönetime el koymanın kansız olması sevindirici olmakla beraber, bu acımasızlığımın dikkate alınmamasını gerektirmez.

sözlükte son zamanlarda meydana gelen anarşik olaylar, yüce sözlük kullanıcılarını derinden yaralamış, uuserler açısından kapanmaz yaralara sebebiyet vermiştir. sol frame de görülen dandik başlıklar, başlıklara girilen kısa bkz. lar, yazarların birbirine düşmesi, bilgilendirme amaçlı kurulmuş sözlüğün taşak geçme aparatı haline gelmesi, seviyenin yerlerde gezmesi nedeniyle geçici bir süre yönetime el koymuş bulunmaktayım.

aşağıda belirteceğim maddelere uyulması hususunda tüm yazarların dikkatini çeker, bu emirlere uymayan yazarların acımasızlığımdan nasipleneceğini müjdelerim.

1 - yönetime el koymuş bulunmakla beraber, mevcut yöneticilerin görevlerine benim kontrolüm altında devam edeceklerini ilan ederim.

2 - an itibariyle sözlüğe üye alımı durdurulmuş, çaylak olarak yazarlık bekleyenlerin üyelikleri iptalk edilmiştir.

3 - yazarların acımasızca kullandığı bkz: fasilitesi kullanımdan kaldırılmış olup, mevcut boş bakınızlar silinmeye başlamıştır. verdiği bkz; lı entariler toplam entarilerinin yüzde onunu geçen yazarlar gün içinde uçurulacaklardır.

4 - yazarların nick altlarında birbirlerini yalamalarına son verilmiş, yazarların nick altlarına yazmaları engellenmiştir.

5 - yazarların gün içinde girecekleri entarilerin yüzde ellisi bilgi içerikli olmalıdır. uymayan yazarlar uçurulacaktır.

6 - futbol başlıklarının sol frame e gelmesi engellenmiştir. ısrar eden yazarların üyelikleri iptal edilecektir.

7 - diğer sözlükleri övücü yazılar sözlüğe ihanet olarak kabul edilecek, övenler hakkında kanuni işlem başlatılacaktır.

8 - eksi ve artı oyları kimin verdiği konusuna açıklık getiren uygulama hayata geçirilecektir. en kısa zamanda seoviler sözlükte sallandırılacaktır.

şaka lan şaka el koymadım.
(bkz: bkz vereceğim de korkuyorum)
(bkz: noluyoruz aq)
(bkz: darbe sabahi muhtemel sozluk basliklari)*
(bkz: bana sorup da mi darbe yaptin)
(bkz: solframede tank yürütmek)