bugün

Ben vatan haini sevmiiiim. Vatan hainlerinden nefret ediiiim .
31 Mart'ta sandığa gömülecekler birliğidir.

reisimiz silip süpürecek hepsini Allah'ın izniyle.
Sınıf başkanı adayı çocuk gibi heyecan kaplıyor içimi, Kesin yaz beni o derece.
Soğuk ortamlara alışmışım zamanında zorlanmam sanırım.
--spoiler--
31 mart'ta sandığa gömülecekler birliğidir.

reisimiz silip süpürecek hepsini allah'ın izniyle
--spoiler--

Onun secimleri kazanmasi onun kim oldugu gercegini degistirmiyor. Sadece halkin cogunlugunun zeka, kultur, gurur vs. degerlerinin seviyesini gosteriyor.

Yaptigi herseyi gectim, kanla alinan vatani kendi vatanlarini korumaktan aciz kansiz suriyelilerle sirf kisisel cikarlari icin doldurmasi bile kim oldugunu anlamak icin yeterli.
biz sevdikce siz nefret edeceksiniz .

siz nefret ettikce biz seveceğiz .

bu kanun dur .
sevmiyorum evet ama saygısızlıkta yapmam.
silivri soğuktur esprisinden artık bıktıran başlıktır kendisi. komik değil arkadaşlar.
yemin ediyorum şu birliğin ıq seviyesinin toplamının karesi toplam sayının kendisinden daha küçüktür.
sizin gibi din düşmanlarını görüpde rte yi sevememek gibi bir şey söz konusu olabilir mi .

onu sevdiren sizin gibi din düşmanlarıdır zaten .

hesab edin müslüman bir ülkede nasıl bir ateşle oynadığınızı .

yeri ve zamanı gelince anlayacaksınız .

müşrik atalarınızın anladığı dilden hemde .
bakıcaksın din düşmanları kime saldırıyor .

işte o bizim canımız dır bu kadar basit .

mesela kadir mısıroğlu na saldırıyorlar demek ki o benim canım .

din düşmanı beni sevdiğinden saldırmıyor her halde .

dinin yok olması için çaba sarf edene bak hedefini gör .

chp ye bak karşısın da safını al kardeşim .
Henüz Ekşinin çeyreği bile olamamış bir birliktir.
nefret edecek kadar bile sevmeyen insanları da bünyesinde barındıran birliktir. gerek yok nefrete falan. hiç sevmediğin birisinden nefrette edemezsin.

o değilde belediye seçimleri ile cumhurbaşkanının ne alakası var lan ? buraya da yazmışlar "sandığa gömecek sizi" falan diye. hayır yarışanlar her işin adamı binali bey mehmet özhaseki bey falan. mitingleri falanda cumhurbaşkanı yapıyor hakikatten ilginç. tamam partili cumhurbaşkanı ama ne bileyim "80 milyonun cumhurbaşkanı" akp ankara istanbul izmir belediyelerini alsın falan diye muhalefet partisi ile polemiğe giriyor şehir şehir gezip bağırıp çağırıyor falan. ileri demokrasi yeni türkiye dedikleri bu olsa gerek biz büyük resimleri göremiyoruz malum..
büyük resimleri gördüğünüz için mi sandıklara gömülüyorsunuz .

size iyi büyük resimleri görmeler .

siz hem böyle büyük resimleri görmeye devam edin lütfen olur mu .

ilacınız varda niye 17 seneden beri kaybeden kıçınıza sürmüyorsunuz .

faydası yok da o yüzden !

hem kaybedip hem nasihatte bulunmak nasıl bir duygu acaba .

bakın böyle kaybedeceksiniz filan .

salak herifler .
ülkeyi uçuruma sürüklemek bir yana dursun, vatana zarar verenin dirisine de ölüsüne de makamına da saygı duymaya gerek yoktur.
en güzel liste, yaz beni yaz.

Silivri soğuk esprileri de yapmayın amk. bunu da mı diyemicez. bilinç altınız iyice korkak ödlek oldu. kendinize gelin.