bugün

bazı olaylara çok içlenmiş sözlük yazarının, sözlükdaşlarına sesleniş cümlesidir.

uludag sozluk hakkında endişeler başlığında birçok endişeyi üşenmeden yazdım. okumadığınız için birçoğunuz eksilediniz. birçoğunuz nickime bakarak eksilediniz. birçoğunuz sözlük daha iyi bir yer olmasın diye eksilediniz. allah'a şükür ki bu adam ne yazmış lan eşek siki kadar diye okuyup, görüşlerini paylaşan yazarlar da oldu.

--spoiler--
ulan uludag sözlük yazarları
--spoiler--

harbiden biraz okuyun be kardeşim. yani iddia ediyorum yine up uzun bir yazı yazsa biri, ana avrat sövse isim vererek, sevdiğiniz adam yazmış diye okumadan artılayacak veya sevmediğiniz adam yazmış diye okumadan eksileyeceksiniz.

harbiden biraz objektif olun lan sevgili yazarlar.

afrika da midesi gotune yapismis ac insan başlığını eksilemişsiniz paşa paşa. ne güzel de atlamışsınız eksiye. okumadınız bile değil mi? ne yazıyor anlamadınız bile. zaten artı yazın diye yazmadım o yazıyı ama bazı kimselerin de nasıl yazar olduğunu göstermeye birebir bir başlıktı. rica ediyorum lan. azıcık okuyun. sevmek güzel şey, okumak güzel şey. hem saf tuttuğun yerde niçin durduğun hakkında bilgin olur. ezbere konuşmazsın.