bugün

Hemen misilleme yapılıp Antalya'ya gelen Ukraynalı bir turiste tecavüz edilmelidir.

Kız erkek fark etmez artık bu noktada. Milli duygulardan bahsediyoruz!!!
tanrı türkü korusun!
ukraynalı görmiyim.
KIZ TAŞ GiBiYMiŞ. ALLAH SEVDiĞiNE BAGiŞLASIN.
gerçek olup olmadığı belli olmayan videodaki baş kahraman. videodaki ukraynalı genç mahallenin delikanlısı gibi konuştu. bütün kızların namuslu olmasını istediğini falan belirtti. bence haklıydı sonuna kadar. evet ama bunun bir rövanşı olmalı. istanbul'a gelen ukraynalı bir piç göreyim bak istiklal'de nasıl gezdiriyoruz onu.
fake videodur. türk değildir. Oowww. Auuuwch diye hiç bir Türk acı çekmez.
pezenvenkleri dövmeyi akıl edemeyen aptallardan dayak yemiştir.
şimdi bu habere aman ne güzel layığını bulmuş mealinde yorum döşeyen yazarlar var. ya arkadaş ukrayna denen memleketin adı bu endüstriyle anılır olduysa, külli avrupa erkekleri (bakın sadece türkler değil) adeta hac coşkusuyla bu ülkeye akın ediyorsa, he işte bu ukraynalı aktivist arkadaşlar birilerini dövmeye yanlış yerden başlamışlar demektir. sizce de şapkalarını masaya koyup biz nerede yanlış yaptık diye düşünmeleri gerekmez mi?

ayrıca şu da ne saçma bir çelişkidir; hem seks hususunda memleket kızına laf döşenen hem de ukrayna ellerine enerjisini boşaltmaya mı gitti artık niye gittiyse memleket erkeğine laf sokan ahanda işte hep bu sözlük mecraları. 180 derecede salını salını gezen sözlük.

tanımlarsak: kendisine ayıp edilmiş türk gencidir.
(bkz: ukrayna da türk vatandaşına fuhuş saldırısı).öncelikle hayatında hiç profesyonel, paralı seks yapmamış ve buna sıcak bakmayan biri olarak diyorum ki ya yerim insan ve kadın haklarınızı. bu adamların kendi başbakanları 2 sene önce isviçrede(davos olabilir)zengin iş adamlarının bulunduğu bir ortamda iken baharda ülkem ve güzel kadınları çiçek gibi açar, sizi ülkeme davet ediyorum babında bişyler söyleyerek açık açık bize para lazım gelin de esnaf, şehir para görsün diyen değil miydi. bu ülke tursitik tanıtım yaparken güzel kadın resimleri, termal tesislerde uzanmış seksi kadın resimleri kullanmıyor mu? bu ülkeye gidenler sadece türkler mi? dünyanın her yerinden insan gitmekte oraya ve seks denince ilk akla gelen ülke de ukraynadır. ajanslar aracılığıyla internetten açık açık kredi kartıyla amerikan erkeklerine date sitelerinde kadınların pazarlandığı ukrayna. ve ayrıca bu ülkeye gidenler arasında italyanlar türklerden çok daha yapışkan, rahat ve hatta pisliktir bu konularda. bir başka konu adamın evine tuzak kurup giriyosun. kurmaca bişeye benziyor sanki. nerde hukuk polis? peki her fırsatta yolunacak adam arayan, lüks peşinde her haltı yiyen orospularına niye ayar vermiyosun. antalya şehri senin ordan sipariş fahişe getiren zenginlerle dolu. zorla mı biniyolar o uçağa.? aksine onlarla organize işler yapıp bu kirli parayı kırışan çeteler kuruyosun, kiev'de diskolarda düzenden kızlarla oraya bu iş için giden adamları soymuyo musun?. ya bunların namus anlayışını yerim ben.bilmesek yutturucaklar. tabi tabi çok temiz iyi insanlarsınız. bizim ülkemize geldiğinizde ortalığın nasıl amına koydunuğunuzu da anlatın. otel odalarının ne halde teslim edildiğini vs vs. git önce pezo başbakanına dayak at. dalyaraklar ya de factoymuş şimdi namusunuz kurtuldu di mi git dayan vodkaya sız bi kenarda. seni femen grubun bile protestoyu amını açarak yapıyo ne anlatıyosunuz. bu arada o türkü suçlayıcı şeyler yazan yazarlara notum o karıyı sokakta , alanyada plajda uzanmış görseniz sikmek istemezdiniz di mi. hadi len ordan iki yüzlü liboşlar. kadın haklarıymış.
Döven grubun nazi olduğunu tahmin etmekteyim. Videonun sonunda ülkemizin adının seksle anılmasını istemiyoruz diyordu.
Adamın Türk'lüğü ve video bana inandırıcı gelmedi:

1- Adamı ne ara paketlediler, kız welcome to Ukraine dedikten sonra 3 adamın odaya girip o kadar kısa sürede adamı paketlemesi pek inandırıcı gelmedi
2- O adamı o şekilde paketlerken o adam 'Orospu cocukları, kimsiniz lan siz, bırakın lan ' gibisinden feryat eder istemsiz olarak.
3- Gördüğümüz gibi adamda kıl yok gibi bizde en parlak erkekte bile bundan fazla kıl olur
4- Oowww. Auuuwch diye hiç bir Türk acı çekmez.
5- From Turkey ne amk I'm from Turkey de bari ayrıca ayrıca içimizden hiç biri Turkey'i öyle teleffuz etmez bana slav aksanı gibi geldi
6 - Adama vurdukları darbeler hep bornoz üzerinden yüzüne ise küçük tokatlar atıyorlar o kadar kin besleyen adam öyle mi vurur amk

(bkz: alkislarla yasiyorum)
http://dunya.milliyet.com....2012/1634812/default.htm

genelevleri ve hayat kadınlarıyla meşhur bir ülkede yaşayan gençlerin bir türkü otel odasından alıkoyarak bornozlu halde sokakta dolaştırmaları olayıdır.

arkadaş hem haneye tecavüz var, hemde saldırı var bu arkadaşlar haklı da olsa cezasını çekmeli.
Maldır. Ukraynalı sikmek için ukrayna'ya mı gidilir amk, türkiye ukraynalı kaynıyor zaten. Yol parasına bir düzine ukraynalı sikerdin. sik uğruna ölecekti göt.

Öbür götlere ne demeli. Sanki zorla sikiyoruz. Lan kızlara sahip çıkın o zaman yarak kafalılar.

Edit: Şimdi görüntüleri izledim türk değil lan o adam. Herifi yakalıyorlar ağzından bir kere bile "amına koyum" lafı çıkmamış. O anda amk demeyen türk mü olur. bu bir mizansen de olabilir. Ukraynalılar en çok türklerden şikayetçi olduklarından da bunu öne sürmüş olabilirler.
gidip intikamımızı almamız gereken olaydır. yıkarız ulan orayı.
(bkz: yıkarlar) * ***
herkes olaya farklı gözle odaklanmış bu oruspuçocukları belliki anaları hayat kadınlığı yaparak geçindi bu çocuklar büyüdü ve zamanla anladılar analarının ne iş yaptıklarını öc alma davasına girmişler içlerini böle rahatlatıyor bunun başka bir açıklaması olamaz zorla yapılan bir durum yok alan memnun satan memnun ortada bunu yapıcak bir neden yok sonuçta buda bir ticarettir.