bugün

ufoya taş atmanın daha bir mahalle delikanlısı modelidir..sonucunda ne olacağı bilinmeyen bir yolu başlatan bir harekettir..
(bkz: ben olsam yapmazdım)
ufoyu içselleştirmiş bıçak virtüözü insan yavrumuzun kendi kendisini tehdit etmesidir. psikolojide buna şipşak şizofreni denir.*
karşısındaki yabancı gezegenliye burası benim mekanım höt adam gibi dur alırım paçanı gibi kılişeleşmiş cümlelern ardından ufonun tip tip bakması üzerine yapılan harekettir zanımca bu hareketten sonra ufo lazer
tabancasını çıkrarıp iki el ateş eder molekülleriniz evrenin en delikanlı yerlerine savrulur.
yapmayınız reca ederim, siz de "ufo"lursunuz, diyeceğim gelmiş olan başlıktır. Onun eli armut mu toplamaktadır yani, bir kafa atarsa...**
ufoyu buralardan göndermek isteyen kahraman köylünün bıcagın metal kısmıyla ufonun gözüne ısık sokup önünü görmesini engellemek suretiyle onu düsürme ve öldürme cabasıdır zannımca...
ufo ile karşı karşıya gelindiğinde yapılması gereken 3. adımdır. ilk olarak "olum benim dayım mafya istersem hepinizi s*ktirtirim" cümlesi kurulur. sevgili ufo bunu anlayamadığı için ikinci adım olarak "taş atma" eylemi gerçeklestirilir. buda kesmesse artık kesme sırası bize gelmiştirki bıçaklar çekilir.
(bkz: uzaylıya taşla saldırmak)
ayrıcana sen bıçak çekersin o ışın tabancasını pek akla yatkın gelmiyor...
bıçağı teoride ufodakilere çeken vin diesel* olunca sorun yok, yine teoride yağız anadolu delikanlısı çekince yurdum insanını derekeye indirgeme çabası.
(bkz: ufoda kafalari cekmek)
ufoların türkiye'yi birdahaki ziyaretlerinde karşılaşmaları muhtemel hareket. türk insanının yaratıcılığını kanıtlaması bakımından önemli bir adım olacaktır. hep taş hep taş nereye kadar?
(bkz: komedi filmi sahnesi)
(bkz: burda gülünecek)
bıçağın ufoya saplanma çabası başa çarpılma, yanma gibi dertler açabilir.fırlatılması ufodakilerin öfkesini körükler ve bu dünya dışı varlığa çentik atacağı bile kesin değildir.
(bkz: allama deşerim get lan)