bugün

Tıp fak. kazandığı sene önce eşe dosta,akrabaya hava atıp daha sonra komşular ve arkadaşlar arasında bir an da populerliğin tavan yaptığı 2-3 aydan sonra yavaş yavaş pişmanlıkların başlanması. Mesela ilk pişmanlığım komşularmzdan olmuştu. Okula başlayalı 2 ay olmuştu eline enjektörü alan " bizim doktor oğlumuz müsaitse şunu bi yapsa " gibi kapı çalınırdı. iyide ..rrağım ben o kadar testi ve soru kitapçığını okula başlayalı 2 ay geçmemişken kıçını görmek icin mi çözdm.. bi dur bekle birseyler ogrenelim yapalim snra sülalen gelsin bakarz.. ama beni fena bunaltmislardi.. cok fena..
erken pişman olmaktır. daha uzun ve zorlu yıllar sizleri beklemekte tıp fakültesi ahalisi.
(bkz: tıp fakültesi birinci sınıf)
ailenin yanında üniversite okumaya başlayıp ne güzel fazla masrafım olmaz; yemeğim, ev koşullarım iyi olur diye sevinip de 2 ay da pişman olmak gibi birşeydir.

not:bunu okuyan tanıdıklarım olacak biliyorum lütfen neden sormasın bana.
normal çok normal bi de ilk kez kadavra gördüklerindeki surat ifadeleri geliyor aklıma neyseki parası iyi deyip çok pişman olmasınlar....
bir benzeri mühendislik bölümü kazandıktan sonra yaşanan pişmanlıktır. integraller türevler göte girince, ben ne bok yedim ulan diye düşünürsünüz.
sonra bir bakmışsınız lan burdan bırakılmaz diyerek 5 olmuşsunuzdur. velhasıl yol yakınken dönün gençler.
(bkz: komite sonrası muhabbetleri)
Yeniden bir şansınız olsa nereye giderdiniz sorusuna kem küm edip, nihayetinde yine tıp fakültesi diyecek insanların gereksiz pişmanlığıdır.
yanlış kararlardan kaynaklanır. bilgisayar mühendisi olmak isteyen kişinin sırf puanı yettiği için tıp fak. yazması gibi.
Bilgisayar mühendisliğine girdiğim zaman yaşadığım pişmanlıkla aynı olduğunu tahmin ediyorum. Her gün ben bu bölümü bırakıyorum dersin ama bir bakmışsın 4.sınıfa gelmişsindir.
güncel Önemli Başlıklar