bugün

bilgi eksikliğidir. (bkz: türk dili tarihi)
türkiyenin geçmişini kaybetmesinin bir nedenidir. Atalarımızın kitaplatını bilim ilim felsefe ve teknnolojisini anlayamamız. Bizim geçmişimizden kopartılmamızdır.
yunan dölü olup arap götü yalamaktan bıkmayan troll söylemi.
türkçe en eski dillerden biridir. türk modern alfabesinden bahsediyor olsa gerek.
görsel

Bu resim bi tarafınıza girsin o zaman dediğim hede.
Biliyorum troll başlıklarının ciddiye alınmaması lazım. Ama alıcam.
Şimdi sevgili übermensch'ler, madem kıçımızdan uydurduk bu dili, türküleri nasıl anlıyoruz. Yaşlılarla nasıl konuşuyoruz. Orhun yazıtlarını az çok nasıl anlıyoruz. Orta asyadakileri yeterli seviyede nasıl anlıyoruz. Farkındaysanız ben soru sormuyorum. Kos koca bin yıllık dil sözlük troll leri yüzünden aşağılanıyor ya ben buna sinirleniyorum.

Yunus emre de kafasından uydurdu bu dili.
he amk he. (bkz: orhun yazıtları) yarrak zaten. dilbilimci misin amk? 8500 yıllık tarihi olan bir dile laf atmak haddine mi?
neyse bir laf vardı '' bir lafa bakarım laf mı diye? bir de adama bakarım adam mı diye''
Türkçe dünya üzerindeki en köklü dillerden biridir. muhtemelen kürt yazar beyanı.
güya muhafazar görünüp milli değere saldırıdır.

muhafazakar bir insan neden müslümanları zan altında bırakacak söz veya davranışta bulunur ki?

cevabı gayet açık bu şekilde mevcut iktidarı ve ona oy verenleri aşağılamak, dini ve milli değerlere insanları düşman etmek.

hani bir ara ak parti güya 30tl ye sözlükte yazar tutuyormuşya sanırım karşısında da kaç lira aldıklarını bilmediğim bir grup karşı yazı yazıyor. bu sayede kaybedekcekleri insanları sanırım çizgilerinde tutuyorlar.

paranoyaklık mı nedir şimdi bilemedim.
ilk yazılı eseri 1500 yıl öncesine dayanan dili inkar eden önermedir.her yanıyla yanlıştır. Türkçem, ağzımda anamın ak sütü gibidir.(yahya kemal beyatlı)
buyrun efenim (bkz: göktürkçe)
siktir git arap ülkelerinde yaşa arapça konuş diyeceğim konudur.
(bkz: türkçe) ile (bkz: türk alfabesi)ni karıştırdığı zannedilen kişi çıkışıdır.