bugün

akp ve ahalisi birilerine hain yaftası yapıştıracak en son adamlardır. milyon dolarlarca parayı hiç eden adamları canı pahasına koruyan adamlar önüne gelene hain diyemez. önce aklansınlar da sonra ahkam kessinler.

kaldı ki, bahsi geçen tırlar aranmamıştır. aranmasına engel olunmuştur. aynı bilal erdoğan' ın gözaltına alınmasının engellenmesi gibi, aynı soruşturmalara balta vurmak için görevden adam alma gibi...

asıl hain, afyon mühimmat deposunu iki kere soyup, üçüncü de patlamasına neden olan adamlardır.
asıl hain, teröristlere silah çalarken kendi askerlerini öldürendir.
asıl hain, mavi marmara' yı bile bile ölüme gönderenlerdir.
asıl hain, mavi marmara' ya baskın olacağını duyup son dakikada gemiyi terkeden fare milletvekilleridir.
silah olması beni ırglamayacaktır. eğer suç işlemiyorsam ve başım belaya girmeyecekse o tırda silah olmasını isterim. ordaki insanlar pkk pyd pjak lada savaşıyor. bırakalımda barzani gibi suriyenin kuzeyine kürt peşmergelermi sahip olsun.
- bakanım şu tıra ne bahane bulsak. suriyeye yardımmı desek ?
- yok araplara gidince kızıyorlar amk
- irana desek ?
- iranın yardımamı ihtiyacı var lan, onlar bize yardım etsin. inandırıcı olmaz
- ...
- ...
- ...
- ... heh buldum. türkmenlere diyelim, hem ulusalcılarda laf edemez, hem milliyetçileri sustururuz.
- çok akıllıca bakanım, harika bir fikir
- ne sandın y....

bu tarz bir konuşmanın sonunda türkmenlere gitmesi kararlaştırılmış bir yardım olabilir.
ne kadar yardımsever bir memleketiz diyendir.
tipik akpli kafası.

anca hain derler, dış mihrak, israil uşağı, siyonist, amerika köpeği, faiz lobisi cart curt. şunu açığa kavuşturmak ne kadar zor olabilir ki amk?

açacan kamyonun brandasını, gösterecen. yanına iki tane de gazeteci alıcan. aha amına koduğum bak bakalım kamyondakiler konserve mi silah mı? sonra da vericen ayarı. işte o zaman diyecen bak bunlar ibneliğine yapıyor diye. geri de kapatacaksın neyse güzergahın yola koyulacaksın.

ama yok!

arama yapılmasına izin verme, savcılığın emrini yerine getirme, sabah akşam ona buna bok at, hain de.
türkmenlere silah gönderildiğini sanan vatan haini akp lilerin götten uydurdukları cümle.