bugün

saçma olan önerme. vatan haini ve türk düşmanı olmayan her kürt bizim kardeşimizdie dostumuzdur. kaldıki pkknın içinde sadece kürtler yok ve pkk bir projedir.
Özgürlük ve demokrasi yanlısı bir Kürt olarak kürtlerin ne olursa olsun PKK ya ve şiddete destek vermemesi gerektiğini düşünüyorum özgürlük, barış ve demokrasi mücadelemizi tamamen legal ve medeni yöntemlerle sürdürmeliyiz, PKK ya destek vermemek kürtlerin amaçlarından vaz geçmesi demek değildir.
biz kimseye birşey yapmadık. madem öyle, neden tüm Kürtler aynı değil.
bence bu önermenin doğrusu şu; pkk Kürtleri bir basamak itti, gerisini kendileri düştü..
çok mantıklı ve geçerli bir önerme. zamanında yapılan zulümler insanları eşkıya, terörist yapmıştır. ne vardı mutlu mutlu yaşsaydınız da saygı gösterseydiniz? tek bayrak altında toplansaydınız? kıyamet mi kopardı ? aa kopardı kopardı.
başlığı açan yazarın bir entry'si; (bkz: #31784077)

eksileyin geçin, böyle soytarılar ciddiye alınmaz.
Bazı aşırı sağcı kesimlerin yaptığı eylem. ''evet faşistim, terörist kürtleri vatanımda istemiyorum'' diyerek tüm kürtleri aynı kefeye koyarlar. Malum ırk, mezopotamya maymunu gibi aşağılamalar yaparak bunu daha da belli ederler.
Ulan tc kimliği olan herkes her türlü imkândan yararlanırken ne yaptıkta gelip, kürtleri türkler pkk ya itti diyosunuz.
oldies but goldies:

https://www.youtube.com/watch?v=9f9l6I7mJzA
(bkz: terörist olmak için bahaneler no 627)
bir takım ırkçıların bu konuda pkk'ya büyük destek olduğu doğrudur.

ancak bu durum, ırkçıları ciddiye alıp pkk'ya katılan şahsın faaliyetlerini meşrulaştırmaz. ikisi de yanlıştır.
Siktir git.
"e amına koyduğumun labunyası, 84ten beri ülke askerine pusu atan, sivil/polis/asker demeden kuduz köpek gibi oraya buraya saldıranları terörist olmaya ben mi itiyorum?" dedirten önermedir. hangi türk yolda sakin sakin yürüyen kürde dokunmuş? bunu yapsanız, ilk başta ülkü ocağındaki "faşist" ler bunu yapan adamın ağzına sıçarlar, çünkü sizin barış güvercinleriniz "kürt olmayan herkesi öldüreceğiz" derken, bizim "faşist"lerimiz, haksız yere kürt döven, kendi yandaşı dahi olsa aralarında barındırmazlar. faşist türkler çocuklarını senelerdir "türk kürt kardeştir" masallarıyla büyütürken, "suça itilen barış güvercini" kürtler çocuklarına türk askerini, türk polisini taşlamayı öğretir. kim kimi nereye itiyor aq?
gel doğu anadoluya bak bakayım türklermi kürdü pkkya itiyor yoksa kürtlermi türkü milliyetçiliğe itiyor anlarsın aq hele bi yılda 3 kere okulunu 100 tane pkklı kürt bassın bak bakalım senin kürtlere karşı tavrın nası oluyor neymiş efendim kürtleri pkkya türkler itiyormuş peeh kürtlüğünü savunmak isteyen adam asıl pkkya destek vermez bu ülkede kürt ismini en çok lekeleyen örgüttür pkk.