bugün

mesafeden dolayı ukraynalılar olabilir.
macarlar olabilir. tabi aynı şey macarlar için de geçerli mi orası tartışılır.
Neden kimse rus dememiş?
Japonlar, Moğollar, Hollandalılar ve Almanlar.
Türkler.
-başta diğer türkler olmak üzere,
-japonlar,
-koreliler,
-moğollar,
-macarlar,
-finler,
-estonlar.

görsel

ural-altay halklarına selam olsun!
Kesinlikle uzak doğu halkları doğrudur. Kore Savaşı'nda baya sempati kazanmıştı Türkler. Japonlarla savaş olmamıştır. Eğer ikinci dünyada rol alsaydık Japonlar düşmanımız olabilirdi vakti zamanında ama biz tarafsızlık politikası izledik sıkıntı olmadı.
iskandinav demek isterdim fakat filmlerde gördüğünüz gibi değiller. Kendi boklarının içinde uyuyan millettir.
Moğollar.
herkesi gömüyorlar efendim, sanmiyorum birini sevsin.
Arap ve kürtlerdir.ıraktan ve suriye den kaçan onca hayin ve masuma baba şevkatiyle bakıyor.
milletleri ırk diye lanse eden garip yazar sözüdür.

şahsen en sevdiğim ırk yüce insan ırkıdır.
Hintliler.(pakistan hintlileri) şaka yapmıyorum. Azeriler zaten türk olduğuna göre onlardan sonra pakistanlılar gelir e pakistanlılar da hintli olduğuna göre.
türk kızzları italyan ve fransızları, türk erkekleri de nefes alıyorsa eğer bütün ırkların kadınlarını sevebilir.
ne yazık ki araplardır. hayır lan ben sevmiyom ki diyebilirsin, araplarla ne alakamız var ki sevelim lan diyebilirsin, ama şunu reddedemezsin ki bu ülkenin halkının en az %70'i arap kültürüyle yaşamaktadır.
(bkz: papua yeni gine)
finlandiyalılar olabilir sanırım. çok düşkünlük gördüm ülkemizle onlar arasında.
erkeklerin sırf espri olsun diye diyecekleri "rus, slav ve iskandinav" ırkları dışında, türklerin genel olarak tanıyıp sevecekleri ırk aslında yunanlardır. dinlerini salla, geri kalan her şey aynıdır çünkü. düşünce tarzı bile. sadece din etkisi ile bir ırk daha rahattır, diğeri islam'ın etkisiyle daha muhafazakardır. aslında yunanlar da muhafazakarlardır ama neyse bizim yanımızda aşmış kalırlar.

bunun dışında tanımadan sevdiğimiz ırklar ise, bizle ilişki kuramayacak kadar bize uzak veya yakın olmuşsa bile tarihte pek kavga edemediğimiz ırklardır. Örnek verelim:

LEhler, Çekler, makedonlar, bosnalılar, arnavutlar, japonlar... böyle ırklardır işte.
rus, ukran falan filan (özellikle erkek kısmısı)

kısaca slav ırkı işte
(bkz: iskandinav)
naviler.

(bkz: neytiri)
ne biz başka birini severiz ne de başkası bizi.
(bkz: Rus siker) ama o anlamda değil, gerçi hepimiz anladık da neyse.
bana sorulacak olursa ruslar ve uzak doğulular. çünkü insanları tıpkı bizler gibi... kem... küm...
(bkz: amerikan)
not: diplomatik hiçbir şeyle alakası yok sadece fiziksel.