Gün geçmiyor ki bir saçmalıkla daha karşılaşmayalım. Neler oluyor dersek çok harika şeyler oluyor milli piyango çekilişini artık başörtülü yellozlar yapıyor. Allah'ın emrinide kendi pisliklerine alet ettiler. Sonra artık akp müslümanları çatır çutur faiz yiyor. CHP kesimi desen sikerim gelmişini geçmişini demiş bi kenarda durmuş muhalefet adına bir bok yapmıyor. MHP desen boş boş işler peşinde yine cümle bile kurmak istemiyorum onlar için... Bir tek BBP'liler birşeyler yapıyor samimi adımları var o da adamların medya diye birşeyi yok daha doğrusu parası yok e bizim millette yavşak gidip el atmıyoruz.
Sonra niye böyle bu ülke işte bu saçma sapan fikirlerin samimi fikirlerin üstüne gelmesinden böyle.
Sözde devlet erkanı israil'in başına oturmuş yahudileri zevke getiriyor.Esnaf desen kan ağlıyor ben desen psikolojim bozuldu.
Vallahi yazık günah bu millete...
Diğer orospu çocuğu pkk ve partisine hiç birşey demiyorum. Dünya dünya olalı ancak bu kadar yaşadığı toprağa hainlik edecek amipler gördü. Amına koduğumun tek hücrelileri işi gücü yok ordan burdan aldığı emirle kendilerini ve halklarını siktiriyorlar hergün hendek kazarak...
Biri çıksında yeter desin ulan.