bugün

Sadece idamı geri getirmesi bile hayırlara vesile olacaktır.
çocuk sikmek legal olur.
bu durum bazı istemeyen kimselerin rahat rahat vatan hainliği yapamayacağı için zoruna gidebilir. Zira, hdp milletvekilleri sırıtarak, alenen vatan hainliği yapamayacaktır. Daha bir asrı devirememiş cumhuriyetin hali ortadadır.
arkadaş neden ya neden, bak aşağılamıyoruz bişey yapmıyoruz çok mu zor biraz mantıklı davranmak. hasta mısınız nesiniz 80 milyonluk bi ülkeyi, biz şeriate gecersek allah bizi kurtarır diye medet beklemek nasıl bi adli bozukluktur. bak bende komunizm e geçsin isterim ama şu şartlarda komünizm e geçse ülkenin altının üstüne geleceğini diğer ülkelerden ambargo yiyeceğimizi ekonominin zayıflayacağının farkındayım, türkiye komünizm e gecerse tüm dünyayla birlikte geçsin diyebiliyorum çünkü akıllıca olan bu. sizdeki nasıl bi kafa yapısı.
Olan hırsızlara olur.
Cevap vermeyecektim ama inanan cahiller olduğu için yine cevap vereyim.

Eyy Gerizekalı bana dünya da günümüze kadar tek bir bak sadece bir tane tam anlamıyla şeriatı isletebilmiş ülke göster. Eskiden veya şimdi farketmez.

Sen daha bir iki kuralı bile bazen işletemeyen, hukuk konusunda bir çok sıkıntısı olan Türkiye de şeriatla yönetimi başarabileceğini mi zannediyorsun?
(bkz: Türkiye Arap Cumhuriyeti)