bugün

(bkz: ali lukunku)
(bkz: ahmed barusso)
(bkz: carrusca)
(bkz: ahmet barusso)
(bkz: daniel guiza)
fayda-maliyet oranlaması yaparsak bir fenerbahçeli olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki;

(bkz: daniel guiza)

ha tabi guize en kötüsü dersek kesinlikle haksızlık yapmış oluruz orası ayrı.
(bkz: vladimir beschastnykh)
o kadar kötü olduğundan ismini bilmediğimiz futbolcudur tatile falan gelmiştir.
he bildiklerimden helalinden bir galatasaray a gelen ismini de hatırlamakta güçlük çekerek feldkamp döneminde bir defans vardı hatırlasam onu derim.
not: hatırlayan varsa ismini yazsın yardımcı olsun merak içindeyim kimdi ki o adam.

05 nergis den doğru cevap geldi teşekkür ediyorum kendisine ismael bouzid di futbolcu.
şüphesiz ki; (bkz: maldonado)
maldonado dur josico dur guiza dır.
maldonado
carussa
lukunku.
bence robert enke'dir. rahmetli ilk maçında 3 gol yemişti.
dominic iorfa'dan bihaber nesilin entry girdiği başlık.
Misimovictir.a2 de oynatmak icin alindi.
Beşiktaş'tan;
Ailton
Ian Wilson
Sellami
Markus Münch.
Fenerbahçe'den;
Miroslav Tanjga
Frank Pingel
Sabin Ilie
Dimas Teixeira
Washington.
(bkz: kazım kazım)
tartışmasız guizadır. galatasaraylı olarak beni bile hasta etti.
(bkz: deniz barış)
(bkz: ali lukunku)
(bkz: tamas)
fenerbahçe' ye simao diye bir adam gelmişti, 2001 - 2002 sezonunda. orta sahadaydı ama herhangi bir etki bırakamadan ayrıldı. ilk akla gelenlerdendir.
Galatasaray kalecisi Leofranko. Selçuktan yediği o golden sonra bu sıfata en uygun kaleci.
(bkz: eduardo gonçalves de oliveira) kısacası: beşiktaşıma gelen kazmaların en sap kısmın dan olanı (bkz: edu).
(bkz: daniel gonzalez güiza)
Mcgregor. Keşke gelmeseydi amk. Cenk bari genç takımla birlikte olgunlaşırdı. Bjk yönetimine sesleniyorum kardeşim ya adam gibi bir kaleci alın ya da cenk'i adam edin. Sol bek de otoban oldu amk. Ya orta saha ferdi mi oynayacak Øğuzhan mı! Bi yararlı transfer yapın kanser olcam.
(bkz: wesley sneijder)
(bkz: robert enke)
(bkz: hotiç)
fenerbahçeye gelmişti bir zamanlar. forvet oyuncusuydu. 1 gol atabilmişti koca sezon. o golden sonra da baya bi sevinmişti. mağara adamlarına benziyordu. 80 li yıllardı sanırım tam hatırlamıyorum.
baki mercimek.