bugün

Sen bu propagandalarla kendin gibileri kandırırsın. Fatih nasil koyduysa bunlara.
Fatih portakal'ın çarpıtılan sözüdür.

O sözün söylendiği dönemde ışid Suriye'de Türkmenlerin kanını döküyordu. Türkmenlerin tüm yardım çağrılarına karşı Türkiye ise hiçbir şey yapmıyordu. Ve birkaç hafta sonra pkk bölgede ışid'le çatışmaya girerek ışid'in Buradan kaçmasına neden oldu.

Her ne kadar pkk bu hamleyi kendi çıkarı için yapmış olsa da, Türkiye'nin yapamadığını yapmış ve dolaylı yoldan Türkmenlerin ışid tarafından öldürülmesine son vermiştir. Fatih portakal da Türkiye'nin (daha doğrusu akapenin) bu tutumuna tepki olarak bu lafı söylemiştir.

Tabi 'makasla, cımbızla ve karala' ahlakına sahip aktroller bu sözü çok iyi bir şekilde cımbızlayıp Fatih portakal'a çamur ve iftira atıp, hakaret etmişlerdir, hala etmektedirler.

Yalnız gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır ve herkes aktroller kadar zeka fakiri değildir.
hala daha gerçeklerin gün yüzüne ortaya çıkma gibi huyu var aslında öyle demek istemedi diyen lagım fareleri var.

ulan şerefsiz adam pkkya teşekkür etmelidir diyor mu demiyor mu bitti kuş beyinli yaratık.

hala akplilere gider yapıyor alçak yav.
e süleymanşahı kaçırırken de pyd yardım etmişti..

aptallar uyansın diye sarf edilmiş son derece iğneleyici bir cümledir..

evet, türkiye pkk/pyd’ye teşekkür etmelidir..

en çok da saygıdeğer hükümetimiz..

büdüt: zorla biraz anlarsın hacım, haydi, yapabilirsin inanıyorum ben sana..
bunları alın içeri.
sadece kendini degil genelleyerek tüm türkiyeyi hedef alan ve aslında herkesin dava etmesi gereken cümledir.

ben pkkya teşekkür ediyorum dese hadi onu görmezden gelelim ülkecek teşekkür etmemiş gerekirmiş.

alenen saldırı bu agır tahrik yav.