bugün

bana göre istanbuldur.ha şu trafikide saymasak.şimdi ben neden sayıyosam istanbulda yaşamadığıma göre.bu sorunu öyle bir hale getirdilerki istanbulda yaşamasak bile istanbul adı geçtiğinde konuşulacak ilk 10 şeyden biri trafik.
tartismasiz istanbul.
izmir dir. birbirine kayan kayana. neyse ki biz imanlı istanbul onlara uymayıp kendi halimizde yaşıyoruz. bırakın bu kedi kesen adamları. satanist iblisler destur!
izmirdir. amk ben falan götü zor kurtardım, süleyman abiyi açık alanda çatır çatır siktiler.
kesinlikle kütahya değildir.
açık ve net, izmir.
bitlis olmadığı kesindir. Bence batmandır Dünya çapında biliniyor. Hatta adına film çekmişler o derece.
Türkiye'de sosyal bir şehir arayışı içinde olan yazar entrysidir.
Eskişehir diyesim geliyor ama demiyorum. Zannımca izmir'dir.
Kesinlikle aydın değilidir.
(bkz: yozgat)
kesinlikle elazığ' dır. öğrencilik hayatım boyunca sosyalleşmekten eve giremedim. gece 3- 4 halı saha maçları, çarşıdaki tek bilardo salonunda saatlerce masa sırası beklemek, küpeler yüzünden faşo abilerle köşe kapmaca oynamak gibi muhteşem sosyal olanakları vardır bu güzide şehrimizin. ayrıca akgün center denen muhteşem ötesi alışveriş merkezinde şehrin tek barımsı mekanı vardır.
yazin antalya cok iyid kisin cekilmiyo ama yazin fazla hareketli.
ankaradır ortamını bulabilirsen.sosyallik için sıcak akdeniz iklimi gerekmiyor.ankara soğuk olduğu için sosyallik de yok sanılır fakat arkadaşlarımdan biliyorum norveç de soğuk ama insanları fransızlardan sosyal.
kanımca ankara esamesinin bile okunmaması gereken şehirler arasındadır. istanbul ve izmir ölümüne kapışır. gerisi hikaye.