bugün

napalım amk, evde otrurup muhteşem yüzyıl izleyelim hükümet sağlam olsun diye.

anasını götürseler aman abi istikrar diyen tip
aman istikrar bozulmasın...

eğilin eğilin eğilin...
--spoiler--
ben yanakları iyice iki yana açtım.
--spoiler--
türkiye 11 yıldır büyük bir oyun içindedir zaten.

bugün o oyun bozuluyor...
akp gitsin de ne olursa olsundur. hakkaten ben birşey düşünemez oldum. siktir ol git akp!
zaten türkiye akp truva atının sayesinde büyük bir oyunun içindedir. eylemler bir yanıyla buna duyulan tepkiden kaynaklanmaktadır.
akp'nin cirit oyununun son bulması.
türkiye 12 yıldır zaten dana gibi bir oyunun içindeydi. önce şunun bir farkına varsa o kas kafalarınız.
inceldiği yerden kopmaya başladı artık. Amk, istikrara bir şey olmasın, kürtlere bir şey olmasın, ekonomiye bir şey olmasın, abye girecez ona bir şey olmasın diye diye bugünlere gelmedik mi zaten?
büyük bir oyunun içinde falan değildir, oyunu bozmak üzeredir.
rezidanslar, avmler, gemicikler birilerinin bir tarafına girmek üzeredir.
gösteriyoruz türkün gücünü işte. Yahudi bozması Amerikan kırmaları dinci görünümlü ibneler siziiii.
yazan ne güzel yazmış, yüreğine sağlık.
https://www.facebook.com/...levant_count=1&ref=nf
bu olayları kınamak, orada olanları desteklemek için her hangi bir partiye destek veriyor olmak şart değildir.
ister iktidarın ister iktidara oynanan bir oyun olsun önemli olan şu durumdur. madem öyle durdursunlar?

yazıdan sadece bir kaç cümle okudum. bir anda aklıma suriye de olanlar geldi de öyle gösterilmeye çalışılmıyor, o duruma geliyoruz. polislerimiz sağolsunlar.
eline hükümet sopasını alan herkezciklerin beyanatıdır

ben kendimi bildim bileli kimin mabadı sıkıssa bu sözleri söyler .

yahu tamam büyük bir oyunun içindeyiz onu anladık, siz bu oyunun neresindesiniz arkadaş ?