bugün

ntvspor'a konuşan özer hurmacı söylemi.

nerenizle güleceğinize siz karar verin.*
Bir fenerbahcelinin soylemesi kadar normal bir sey yoktur.Birini alamayali 29 yil olmus biri ise gecen sene alinmis.
o kadar sene coca cola kupasını alamasan o bile daha önemli olur haliyle. kıps.
inter toto kupası şampiyonlar ligi'nden daha önemliydi gibi birşey.
galatasaray a kendi sahasında şampiyonluğu kaybettikten sonra züğürt tesellisi olmuştur.
özerin acaba sözleşmesi bu sene bitiyor mu sorusunu akla getiren söylem.
özer hurmacı'nın ifadesi. özer'in yetenekli ancak kafasını kullanmayan futbolculardan olduğunu düşünürdüm. böyle bir yorum da bunun ispatı olur. bir fenerbahçeli olarak, ben 5 türkiye kupasını bir lig şampiyonluğuna tercih etmem.
bir yerimle gülüyorum. özer bari yalan konuşma.
bir alex de souza'nın açıklamalarına bak bir de bizim yerli topçuların açıklamalarına. ulen böyle bir klişeyi kullanacağımı hiç düşünmezdim ama;

(bkz: eğitim şart)
Şampiyonlukla kazanacağı (Şampiyonluk+Ş.ligi katılım parası+maç kazanmalar vs.) 35-40 milyon TL ile türkiye kupası'nı kazanmakla alınacak (Hadi fener 2. oldu ş.ligine katılma şansı varda ya olmasaydı) 2 milyon TL'yi karşılaştırınca hangisinin daha önemli olduğu ortaya çıkacak durumdur. Belki bu sene o kupa fener için daha anlamlı olabilir buna tamamda önemli biraz saçma olmuş be özer. Aldığımız altın alamadığımız tu kaka mantığını yemiyoruz yani.