bugün

Genellemenin dibine vurup geri sekme halidir.
(bkz: genelleme yaptım yiyen yer yemeyen aç kalır)
evet doğrudur hatta hepsi çinçinde ikamet eder.
çok ilginçtir. ama doğru bir tespittir.
ankarada 1 tane bile has ankaralı olan güzel kız görmedim. bulan olursa beni de tanıştırmasını rica ederim.
Duygu Dikmenoğlu, Çağla Kubat, Ebru Akel, Yüksel Ak, Doğa Bekleriz, Nehir Erdoğan, Petek Dinçöz, Cansu Dere Ve izmir.
(bkz: af buyur)
doğrudur,ankaradayım diye demiyorum ama seviştiğim tüm kızların hepsi mi güzel olur amk.
mersin' e gitmeden yapılmış önermedir.
ufak bir şehirden yola çıkar, gider ankara yı gezer sonra 2-3 tane kız görür woooow ne güzel kızlar yaw der ondan sonra gelir burda ankara nın en iyisi der.
türkiye'nin ankaradan ibaret olacağı günleri görülüp, bir öngürüde bulunuluyorsa doğru bir önermedir.
tabiki yanlış olan önermedir. önermenin yanlışlığı, göreceli olmasından mütevellittir. ayrıca ankara nın soğuk ikliminin kadınları erkeksi fiziksel özellikler içine soktuğunu da göz önünde bulundurursak, bir çok insana ters bile gelebilir.

ayrıca türkiye deki en güzel kızlar, türkiye de en çok nerede hırvat, sırp, macar, boşnak yaşıyorsa oradadır.
her genelleme yanlıştır bu da dahil gençler.klişe biliyorum ama üzgünüm, doğru.
ankaralı değilim ankarada yaşıyorum beni de sayarlar mı dedirten olasılıktır.
O ''la'' demeleri yok mu çok seksi.*
yazarın izmir'i görmediğinin kanıtı olan önermedir.
izmiri hiç görmemiş olan yazarın söylemidir.
anne baba tarafından bir yerden izmirlilik bulaşmış ankaralı kızlar için doğru bir önermedir *
insalar çok bilmiyor arkadaşlar türkiyede ki en güzel kızlar şanlıurfadadır. yaklaşık iki hafta önce gittim baba yok böyle kızlar hepsi mi güzel olur esmer bomba kaynıyor meaşallah.
izmir'e bekleriz efendim.
konu (bkz: türkiye deki en güzel kızların ankaralı olması) değil yeğennnn,

konu (bkz: türkiye deki en güzel kızların ankara da olması)dır.

burda olmadıktan sonra neyleyim baharı, neyleyim yazı.
ankaralı yaseminden de anlaşılacağı üzere doğru olan şeydir.*
valla doğru bir önerme.
varsa şekliniz bursaya bekleriz diyerek karşılık vereceğim önerme. *
bir ankaralı olarak nedense güldüğüm önermedir.
tamam güzel kızlarımız mevcut ama neblem... herhangi bir şehrin kızlarının güzel olabileceği kanısında değilim.
bunu diyen insanın güzellik anlayışını merak ediyorum doğrusu. Karanfildeki, konurdaki kafasında saçma bir toka, dar pantolon ve çakma converseleriyle, yüzündeki bir ton makyaj, ağzındaki bir ton küfürle hala nasıl güzel olduğunu düşünür bir insan . Zor bea .