bugün

ülkemizin kanayan yarası olan katliamlardır.

çocuklara has bayramı olan bir ülke de çocuk katliamının devlet eli ile yapılması ve aynı elin bayramı kutlaması ne büyük ironidir.

çocuğun öldürüldüğü yerde bayram falan kutlanmaz.
(bkz: 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı)
görsel
görsel
k*rt barzoların milli bayramlara sabotaj girişiminde bulunmaya çalışmasından ibarettir.

mesele çocuk değil bunu herkes çok iyi biliyor. mesele bu ülke için değerli olan her şeyi değersizleştirmeye çalışıp ülkeyi yok etmeye çalışmak ama hiç merak etmeyin sizi o boklu mağaranıza geri yollayacağımız günler yakın.

pkk'nın öldürdüğü çocuklar: görsel ( hee dur sen söylemeden ben söyleyim. mit yapmıştır kesin, değil mi ? siktir amına koduğum.)
Mazlum Akay, Doğan Teyboğa, Umut Furkan Akçil, Ahmet imre, Enver Turan, Canan Saldık, Birem Basan, Oğuzcan Akyürek, izzettin Boz, Mehmet Nuri, Ceylan Önkol, Uğur Kaymaz....
böyle böyle berkin elvana kadar 569 çocuk polis, asker ve özel harekatçılar tarafından katledildi.
şimdi ben bunu burda avrupada birine söylediğim zaman inanmıyorlar. adamların aklı almıyor öyle bir durumu.
tabi bunların çoğu 8-15 yaş arası olmasına rağmen devlet kayıtları bunları ya terörist yada emniyet güçlerinin nefsi mudafa sı saydığı için dosyası takip bile edilmiyor.
dünyanın hiç bir ülkesinde bir çocuk terörist sayılmaz , zaten adam bile öldürse ceza verilmez. ve hic bir ülkede küçük bir çocuğu katletmenin bahanesi olmaz.
ben çocuk katliamı diyorum hala bazı mallar yok efendim o çocuk ölsün ama bu çocuk ölmedeydi diye embesillik ve art niyet taşıyan ayrımcılık yapıyorlar
aklına koduklarım.
hiçbir çocuk ölümü meşru değildir.

katliam denilince ülkede ilk olarak akla polis gelir, kolluk kuvvetleri gelir.

bakın polisin öldürdüğü kesinleşen hatta polisin tespit bile edildiği nihat. ocak 2003 doğumluydu.

görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar