bugün

"üçününde mına kodular afedersin" sözünün kibar halidir.

2002 den bu yana kaç eğitim sistemi değişti? kaç sınav sistemi gördük, bu 11 yıl içinde eğitim-öğretime başlayan çocuklar kobay oldu kobay.

sağlık mı? devlet hastanelerinde prof edasındaki asistanlar eminim ki iyi davranıyordur hastalara. ha bir de özel hastanelerde bedeller ilk açıklandığı gibi cüzzi mi bir sormak lazım.

adalet mi? yok artık daha neler bu ülkede kurulu fuzuli bakanlıklardan biri değil mi o?

dahası var üstelik misal güvenlik? işçinin çukura düşmemesi için, sahadaki futbolcuların sıhhati için, reyhanlı olaylarının protestosunu yapanları serinletmek için ... yaşasın biber gazı, yaşasın toma, yaşasın tazyikli su?

siyaset? o zaten folloş olmuş bir fahişeden farksız muhalefet bir şekil iktidar çaldığım düdük

yaw arkadaş yazdırmayın bana böyle şeyler yaa.
3 ünden 2 sinin doğru olduğu önerme.
Adaleti biliyoruz, sokak ortasında hepimizin gözü önünde tecavüz ettiler hala ediyorlar.
Eğitim yılda milyonlarca kazma yeteneksiz sırf öğrenim hayatına devam edebilmeleri için şişirilmiş üniversitelerde oyalanan çocuktan oluşuyor. Özellikle ülkedeki inşaat sektörü ihya olsun diye müthiş görünümlü binalar okullar inşa ediyorlar ama içi fos. Eğitim yok bina var.
Sağlık ise bunlardan ayrı tutulabilir, hükümetin halkın aklını çeldiği konulardan biridir sağlık.