bugün

büyük olasılıkla galatasaraydır. avrupada kazandığı başarılar kendi liginde en çok kupa kazanan hiçbir hileye hurdaya şikeye karışmamış olması türküyle kürtüyle lazıyla avrupalıya kısaca herkese hitap etmesi renklerinin sempatikliği milli takımın kazandığı başarıları gerek oyuncusuyla gerek teknik direktörüyle sağlaması en zor zamanlarında bile rakiplerinden üstün olan takım galatasaray türkiyede çoğunluğunun sevdasıdır sevmeyenler olabilir ama saygı duyması gerekir türkiyenin en büyük spor külübüne...
(bkz: herkez değil herkes)
son zamanlarda Fenerbahçe Spor Külübüdür. Bunda Fırat Aydunusun etkisi de çok büyüktür. Aziz yıldırımlar, Ali şenler...
(bkz: herkesin takımı kendine)
O takimi tutmayan birinin o takimi sevmesi icin o takimin serefli olmasi gereklidir. Hickimse hicbir takimi basarisi sebebiyle sevmez.

O yuzden bana kalirsa gerek serefli 2. Liklerle ovunmeyi bilmesi, gerek bazilarinin aksine, serefi icin kupayi geri iade etmeyi bilmesi ile vede Turkiye Milli Takim ini temsil eden tek takim olusuyla Besiktas tir. O degilsede o olmalidir.
alt takimlardir
klişeden ölen ilk insan olmaya aday olarak tabi ki "milli takım" diyorum.
(bkz: milli takım)
bana göre istanbul büyükşehir belediyespor'dur. kimseye zararı dokunmaz(beşiktaş hariç tabi) taraftar grubu azınlık sayılır ve hiç bir takım taraftarıyla bir tartışması vb. olmamıştır. kimseye karışmadan ligde topunu oynar.
(bkz: fenerbahçe)
Yanlış bir genellemedir. Her taraftar en çok kendi takımını sever.

(bkz: adanademirsporludur)
tabiiki fenerbahçedir.