bugün

kendini hâlâ osmanlı sanan ve bu sanrının etkisiyle, göz, izan , akıl ve mantık kavramlarını yitiren birtakım vatandaşlarımızın düşüncesidir.

lan kore'ye koş, somali'ye koş, afganistan'a koş, ehh eytere bea!!!

askeri yeteneğinden kimselerin şüphe edemeyeceği, dünyanın dört bir yanında göğsünü gere gere görev yapan ve herkesi kendine hayran bırakan mehmetçiğimiz, yıllardır burnumuzun dibindeki bir meseleyi neden halledemiyor acaba? diye kimse sormuyor aq, aslında herkes bu sorunun cevabını çok iyi biliyor da... neyse...

bu askerin, kendi sınırları dahilinde, yıllardır bitir(e)mediği bir bela varken, onun bunun derdine koş(turul)ması, ne kadar enteresan değil mi?

sinirlendim yine...

(bkz: mazlumu getirin bana)
Türk ün değil insan olmanın onuru mazlumu korumaktır. Ey faşizanlar Müslüman kardeşlerimiz diyerek koşuşturduğunuz Filistin neden bombalanıyor bilmiyor musunuz? Bugün küresel sermayeye karşı duranlara karşı savaşan sizler bilmezmisiniz bu savaşın nedeni budur. Bilmezmisiniz tüketim dengesizliğidir bu. Bilmez misiniz kendi memleketinizde ki devlette terörün kaynağıdır. Burada ölen kardeşleriniz, doğuda ölen çocuklarımız müslüman değil mi? Ey türk!

Mazlumu korumak insan olmanın onurudur. Bu mazlum kim olursa olsun böyle olmak zorundadır. Müslüman olsun olmasın, insan olsun, hayvan olsun. Evrene ve insanlığa saygıdır bu. Ve tüm bunları çıkar gözetmeksizin işi kökünden çözecek çözümler üretmelidir. iki tane gemiye üç beş makarna yığarak değil. Yaralar yamanmasın yaralar kapatılsın.

Neden sonuç ilşkisini göz önünde bulundurmalıyız. Tarih boyunca sürülmüş Yahudiler bugün aynısını yapıyorlar. Peki bu Filistin kurtulursa son olacak mı? Olmayacak. Savaşı durdurmak için savaşın sunduklarını savaşa karşı kullanmak zorundayız. Savaşın sistemini yerle bir etmek zorundayız.
(bkz: türk ü kim korusun)
her türk'ün hissiyatı mazluma arka çıkmak olmalıdır. haksız yere öldürülen her dinden, milletten, ırktan olanın arkasında olmaktır.
(bkz: mazlumu getirin bana)