bugün

ilaçlarla, boş çalışmalarla şişirdiği kasın aslında sadece görüntü olduğunu kanıtlayan olaydır. Yiğidimiz karşısında senin o şişmelerin bir şey ifâde etmez, etmeyecektir.
yok hap yok protein tozu yok aminoasit fitness mitness boş işler. inşattaki ameleleri bile dövemezler.
bir türk erkeğini bilek güreşinde yenmek tabi ki zor olacaktır çünkü "el"in kullanım sıklığı çok fazladır.
helal olsundur. mavi berene kurban olsunlar.
izledim videoyu. o hollandalı'yı ıslık öttüre öttüre yenerim amk. mavi berelimizin yenmesi çok doğal. hatta bi elimle çiğ köfte bile yoğururum. adam çok tırt.
Normal olandir. Sikinti tunne.
doping moping yine rezil olmayak ya la.
Askerimiz bariz güç üstünlüğünü eğitimlerde sittin sene çıkmayan g3 pimine borçludur. 2 kere sök tak elinle bijon sıkarsın o derece.
Sağ elde tartışmasız herkesi yeneceğimizin kanıtıdır. her gün boşuna antrenman yapmıyoruz sonuçta değil mi.
güzelce güldürmüştür. buldu "hollandalı"yı makas aklıyor mavi bere.*
türklerin hep hile hurdaya başvurup adilmiş gibi davrandığını gösteren bir video örneği.

la biz niye böyleyiz anlayamıyorum. mavi bereli, adamın kolunu kendine çekmiş, adam hem güreş sahasına uzanmaya hem güreşmeye çalışıyor, mavili amcamız omzuyla beraber kendisini eğiyor, adam maçın başından sonuna kadar dimdik durmuş, kafalarını izleyin açıkca görürsünüz. yani şimdi bunu birtek ben mi görebiliyorum acaba? hayretler içerisindeyim.

edit: söylemeyi unutmuşum helal olsun bide adam buna rağmen yenilgiyi kabul ediyor. bizde olsa yok bida yapalım, yok sen bileğini yamultmuştun, vay efendim ben 3 ay önce ameliyat oldum vesaire vesaire...
Daha kaslı olan alıyor işte ne var bunda şaşıracak?
Bizim herif 1.90 adam 1.75. Kuvvet x kuvvet kolu aq. Ve youtube ilk videosudur belki de. Yeni hortlatilmistir.
türk asker omuzdan yüklenerek hile yapıyor. ağırlığını veriyor.
güncel Önemli Başlıklar