bugün

yaklaşık olarak yarım saat önce inci sözlükte gördügüm ve dumur oldugum resimdir incicesi capstır.
capsı sevgili yazarlarla paylaşmadan önce şunu belirtmeliyim; bu capsı paylaşan kişi öyle hakaretler yemiştir ki sormayın gitsin. oysa başlık açan şahıs ayar yemiştir ama adamların gözleri öyle partizanlıkla bürünmüş ki sormayın gitsin. işte efsane caps;

http://www.incicaps.com/r...durmak-yok-yola-devam.jpg
nereden, nereye.
bir de bunların ahmet necdet sezer i vardı. devrik tunus liderini iki kere ziyaret ermiş ama senede sadece 2 kere dış gezi yapan.
allah ım iyiki bu ülkeyi artık boş beleş kemalistler yönetmiyor.
şöyledir efenim;

`http://www.hafif.org/imaj...nbul/11-cumhurbaskani.jpg`
resimde obama ilikliyor önünü fakat diplomaside, siyasette rte diz çöküyor. keşke resimde rte ilikleseydi de diğer alanlarda biz diz çöktürseydik. ecevit'e diyecek bir şey yok zaten. erbakan'ın amerika düşmanı olmasını çok seviyorum işte.
2. fotoda sayın başbakanımızın önünün daha önceden iliklenmiş olması da ABD'ye karşı saygımızın açık ve net bir ifadesidir.*
burnuma sinir hücreleri yanmış kemalistlerin buram buram is kokusunu getiren resimdir. ulan daha önce niye görmedim bu resmi. tayyibi geçtim ecevitin abd başbakanı önünde diz çöküşü ne öyle. insanlıgımdan utandım. hadi akp döneminde 5 kıtaya hücum etmiyoruz diyek bu dogruda ecevitin yaptıgı şey yerin dibine sokar adamı.

velev ki istemeden oldu ulan insan o kapıyı vurur çıkar be. vurur çıkar işte.
aynı ecevit soydaşlarımız için kıbrıs'a girerken usa'ya posta koymuş, ve yine aynı erdoğan aynı usa islam dünyasına bomba yağdırırken de o şekilde ceketini iliklemişti.

nerdeeeen nereye. işte hayat bu.

ha bi de sarkozy'ye karşı sakız çiğneme müsabakasından zaferle ayrılan wederson'un babası vardı. ama aynı sarkozy döner dönmez bir başka islam coğrafyasından çıkardı hıncını. biz de hala izliyoruz. caps koymaya gerek koymadım bu yüzden.
kemalistlerin sürekli rte ve obamanın önünü iliklemesi karesinde takılı kaldıkları resim.

abi bırakın şimdi rteyi. zaten capsı ben hazırlamadım. burda mevzu ecevitin tavrıdır. ulan türklük gururu elvermez be. bir türk götüne kazık sokulacagını bilse öyle bir pozisyonda durmaz. tayyip muhteşem bir siyaset sergilemiyor bu dogru ama en azından ecevit gibi yapmıyor.
http://galeri.uludagsozlu...i-özetleyen-resim-126063/
şöyle bir şey, çuval geçirme olayını unutmadık.
hala konuyu çuval geçirmeye ya da x parti y parti olayına getirenler var.

kardeşim kimsenin akp iyidir chp kötüdür diye tutturdugu yok. ortada igrenç bir manzara var. abd denen terörörgütülke başbakanı karşısında ezik duran bir lider ve siklemeyen bir başbakan var clinton . ama şimdi öyle bir durum yok çünkü artık bagımsız bir türkiye var. sogan ekince " bizde daha ucuz sakın ola ekmeyin " diyen ımfnin baskısında bir ülke degil. açın lan şu gözlerinizi. sonra benim gibi yine vermeyin akpye oy. bahçeli reyis dururken kimseye düşmez bizden oy almak.
70'li yaşlarının ortalarında nasıl duracağını merak ettiklerimizin rahmetli ecevit'i "ezik durmak" ile itham ettikleri resimdir. o ecevit aynı zamanda ayşe'yi tatile çıkaran ecevit'dir. işte o kadar çok abd'ye karşı ezik olmuştur.
türk siyaset tarihini 90 yılla irdeleyenlerin yanlışa düştüğü resim. hayır türklüğünüzü kabul etmiyorsanız siktirin gidin!
bunu nasıl unuturuz efendim.
http://www.btasahnesi.net...ri11/Tayyip-Hikmetyar.JPG
bir de abduulah gülün ve rtenin suudi arabistan kralının kaldığı otele kısacası ayağına gitmeleri var ki tadından yenmaz.
beden dili cahillerinin ''ehehe ecevit'e bak eziiiik'' diye laf saydırdığı sözde resimdir.

bir kere oradaki ezik diye zannettiğiniz ecevit değil miydi ayşe'yi tatile çıkarak, kıbrıs'a onlarca tehdite rağmen harekat düzenleyen?

soldaki resme dikkatli bakın. resmi bir görüşme olmadığını çok rahat anlarsınız. girin facebook'a herhangi bir arkadaşınızın albümünü karıştırın benzer resimler görürsünüz. bu sohbet havasıdır. kimisi bir köşeye oturur, kimisi bir yere tutunur, kimisi ayaktadır.

gel gelelim sağdaki resimde obama ceketinin önünü ilikliyormuş. ee rte önceden iliklemiş. nasıl bir iştir bu?

biz akp döneminde ne rezillikler yaşadık ahali?
hatırlamaz mısınız?

askerimizin başına çuval geçirildi, amerikan askerleri ırak'a girdiğinde iyi niyet temennileri söylenmedi mi?

eğer 2 resimle türk siyasi tarihini anladığını sananlar varsa devam etsinler.
Bitik hasta adam denen Osmanlı bile en değerli evlatlarını Yakub Cemili , Mustafa Kemal i Trablus a direnişe gönderebiliyorken, 100 yıl sonra üç gemi ile vatandaşlarımızı almaya gitmemiz kıyaslandığında Türk siyaset tarhinin bitiş resmi denebilecek bir resim olduğunun belgesi.Bitmişiz haberimiz yok derim. RTE nin kimlerin dizlerinin dibinde oturduğunu iyi biliriz, artisliğe gerek yok. Bu resimde de önce bizimki ceketi ilikleyip esas duruşa geçmiş bile.
insanın baktıkça " çok şükür ya rab " diyesi geliyor hem de anıra anıra.

ulan nasıl bişeymiş bu iş lan. incide çocugu linç ettiler burda beni aynı şekilde linç ettiler. lan kabul edin işte türk siyaset tarihini özetliyor. çıkıp mallar diyor ki " ayşe tatile çıksın " diyen kimdi.

a.q sanki çok zor bişey yapmış. atatürk'ün 7 düvelle savaştıgı yalanı gibi burdada büyütülüyor aynı şey.

altı üstü kıytırık 200 bin kişilik rumlara karşı çıkarma yapıldı. bir bombayla yerle bir ederdik lan bu ülkeyi. kalmış ki hakkımızda vardı.
"çok şükür ya rab" diye anıran eşşekleri görmemize sebep olan resim, pardon fotoğraf. sığır taşağı beyinli herifler 90 senelik cumhuriyet tarihini 10 seneden ibaret zannederse fotoğraflardan anlayacakları budur. önemli olan fotoğrafta ne olduğu değil birebir görüşmelerde alınan sonuçlardır. libya konusunda "haçlı seferinde biz yokuz" deyip sonra onay vermek işini de sanırım rahmetli ecevit yapmıştı.
10 yıl önceki utanç tablomuzla 10 yıl sonra yani bugünümüzdeki gurur tablomuzu bir arada görebilecegimiz resim.