bugün

hayatınıza girerken de çıkarken de hep büyük maddi hasarlar verirler.
karşısındaki erkek zenginse ilişkiye başlama hızında tavşan gibidir hiç düşünmeden herşeye evet der, eğer eril kişi fakirse ilişkiye başlama hızında tosbağa gibidir, hem kaçırmayayım hem de yedekte dursun tarını benimser. açgölüdür, zengin fakir ayırt etmeden her erkeğe yavşar egosunu siktiğiminin.
(bkz: durun lan o benim)
bunlardan birinin henüz espri yapıpta etrafı şenlendirdiği görülmemiştir.
erkeklerin yaptığı esprilere sadece gülerler, konunun devamını getirecek zeka kırıntısı barındırmazlar.
matematiğe kafaları basmaz fakat bunlarla beraber maddi bir konuda ortak iş yaptığınız zaman kasiyer kesilirler başınıza, bozukparada aklı kalacak kadar akbabadırlar.
ailesi zor durumdayken maddi olarak yardım etmezler, fakat sikicileri para istediklerinde her daim yardıma hazırdırlar.
bazıları, ailesine maddi olarak yardım ettiğinde aile efradına karşı huysuz davranışlarda bulunurlar. verdikleri iki kuruşu anasının babasının burnundan getirirler. beleşçilik en büyük özellikleridir.
Triplerinden kurtulamayacak bir kişilik. Ayrıca bazılarında erkeklerden daha fazla kıl olması durumuda vardır.
otuzundan sonra evlenenlerin hepsi çocuk yapmak için evlenir. dikkat edin, o yaştan sonra evlenenlerin kocaları hep götüm gibi olur.
bunların otuz yaş üstü olupta bekar olanları, morarmış amlarına bakmadan hala seçici davranırlar, seçerler seçerler ve en iyi ihtimalle 40 yaşında dombili ve iki çocuklu dul bir amcayla evlenirler.
Türk yazar ve şairlerimizin verdiği gazla kendisinin eşsiz olduğunu düşünen. Erkeklerden kesinlikle bir benzerliği olmadığını düşünen bir cinsiyet türü.Abartacak bir şey yok güzeli güzel çirkini çirkin akıllısı da akıllıdır ama o kadar.
kendi tabirlerine göre 6. hisleri hep kuvvetlidir, hiç şaşmaz.
büyük çoğunluğunun apış arasında balık ölüsü yada mantar fabrikası bulunmaktadır.
temizlik anlayışı çok kıttır, demin yıkandım diyene bile kanmayın. soğuk suyla yıkanıyorlar galiba, yoksa bu kadar leş kokmak niye.
Büyük çoğunluğu yaptıkları tripler yüzünden kendilerinden nefret ettirmektedirler.
Hem aşık olunan hem nefret edilen kız modeli.
40 derece sıcakta da sıfırın altında sogukta da hep aynı kotu giyerler. götünü sıktırarak seksi olduklarını zannederler.
gün geçtikçe daha da bir çıkarcı yapı içine girmektedirler.
Turk erkeklerinin pek begenmedigi fakat avrupa insanina gore sevdigine baglilik yonunden dunyanin en guzel kadinlaridir. Tekrar soyluyorum her ne kadar begenilmeselerde onlar basimizin tacidir yalan yok.
en sevdikleri söz; 'ayy ben anlamıyorum ki' dir. salaklık seksi kadınlara yakışır halbuki, türk kızına yakışmaz.
bunların, favori ve çene altına dikkatli baktığınızda evrime olan inancınız artabilir.
tavır yaparlar, nedenini sorduğunuzda ise "tavrım geldi" derler.
sadakatin zerresini bulundurmayan kızdır. ben seni asla bırakamam der bir hafta sonra başkasını yalamaya başlar. yemin olsun bak abartı değil kabartı hiç değil. yaladıklarını bir de face te twitter da paylaşır.* madem öyleydi niye ağlayıp duruyorsun timsah gözyaşlarına yazık..
bunlarla bir ilişki düşünüyorsanız, israil filistin tarzı bir diplomasiniz olması gerekmektedir. sürekli savaş halinde olmazsanız ilişkiniz yürümez.
çalışmak zorunda olmasam, ömrümün geri kalanına kadar bunlardan tek bir tanesiyle bile bir kelime etmek istemem.
güncel Önemli Başlıklar