bugün

türk kızları karmaşık değil karmaşık görünme peşindedirler.çözmesi basittir aslında...
cözdüğün an ile hiç birşey bilmediğin an arasında o kadar az bir zaman gecerki kendini tibete versende cözemessin.
Çözdüm diyen yalan söyler. Çözdüğünü zannedersin. Kız almış valizini gidiyodur ruhun duymaz.
Not: çözmek ne mk.
her seferinde tam tuttum derken kaçan ipin ucundan sonra zor olduğunu düşündüğüm gayret. çözmeye çalışmakla uğraşmayınca daha basit gözüküyor her şey.

ek: hakkaten çözmek ne amk.
atom altı parçacıkları çözerim daha basit. o yüzden saldım çayıra mevlam kayıra.
türk kızlarının problem hatta problemler bütünü olmasından dolayı yapılan bir mücadeledir. zorunlu matematik dersi olmadığından illa çözüp sınavı vermek zorunda değilsiniz. seçmeli dersler var örneğin rusça dersi var değil mi?
Psikolojik olaylar kişiden kişiye zamandan zamana göre değişebildiği için bilimsel bir yönü yoktur ancak üzerine felsefeler kurulup düşünce sistemleri oluşturulabilir. (bkz: bret pit ile kız tavlama tavlama taktikleri)
çözülmemesi gereken şahsiyetlerdir. bağlı kalırlarsa daha çok işe yararlar kanımca.
Yıl 2013.

Bilim insanları karşıt madde hakkında çok daha fazla bilgiye sahipler ve eğer başarabilirlerse madde ve karşıt maddeyi çarpıştırarak çok büyük bir enerji elde edecekler. Bu sayede Dünya'nın enerji ihtiyacı kalmayacak. Bu enerjiyle araçlar çalışabilecek, bir holdingin enerji ihtiyacı kalmayacak, çevre harap olmayacak artık.

Şimdi başlığa cevap; yukarıdaki araştırmanın hayata geçmesi bana göre çok daha kolay ve yakın tarihte olacak.
arapsaçıdır çözemezsin.
önce bir iki cümle evlilikten bahset, ondan sonra nasıl çözersen çöz, izin verecektir.