bugün

eksiklikleri söylenen türk kızlarının vardığı sonuçtur. demek ki bu eksiklikler aşağılanmayı gereketirecek seviyede. bence kendinize çeki düzen verin. midem bulanıyor artık. evet.
genel olarak sözlük ortamında cereyan eden hadise.öyle çok abartılacak güzellikleri olmamasına rağmen götlerinin arşa yakın olmasıdır.işte biz erkeklerinde eleştirdiği konu budur.dayanamıyorum söylemeden edemeyeceğim:
(bkz: uff sanane be slk yhaa)
edit:yazar kaçtı amk.be hey türk kızı neden başlığı açıp kaçarsın anlamam ki.
türk kızlarını elde etmenin nispten daha zor olması sebebiyledir...
kesinlikle hoşlarına giden olaydır.
yemek yiyeceğin kaba tükürmektir.
Avrupa özentisi burnu kalkık kızları aşağılamakla karıştırılan durumdur. Türk kızı candır, tabi burnu kalkık olmadığı taktirde.
en çok türk erkeklerinin yaptığı eylem.
yapanların sözde kendi götlerini kaldırdıkları eylem.

(bkz: istemem yan cebime koy)
(bkz: kürkçü dükkanı)
yunan tanrısı gibi fiziğiyle, biscolata erkeklerine taş çıkaran türk erkeklerinin en doğal hakkıdır(!) bahtsız bedevileri türk kızları kovalamıştır. kendilerini sanal sözlüklere dar atmışlardır. yazıktır. ***
son modadır.
hayati bir hatadır. kıyılır mı la bizim kızlara? sevsek de, kızsak da dünya kurban olsun türk kızı'nın her bir haline.
salaklıktır, hainliktir, karaktersizliktir. senin annende bir türk kızı(kadını). git dünyayı dolaş türk kızı gibi asilini bulamassın. elbette türk toplum yapısı bozulmalara uğradığı için değişik tipler çıkabilir. ama bu asıl olan gerçeği değiştirmez ulan hayvan herif sen kız kardeşini, anneni aşağılama cehaletinde nasıl bulunursun. ama haklısın bizim kızlarımız tecrübesiz olduğu için fransız kızı kadar müthiş öpüşemez, bir ingiliz,alman,amerikan kızı kadar kolay vermez bekaretini, saftır bizimki bu yüzden ota boka trip atar, sevimlidir, neşelidir, bütün ailesini çekip çevirir neyse uzatmayayım beğenmiyorsan al vizeni pasaportunu git bu ülkeden.
yanlıştır. aynı ' merhaba ' ve ' günaydın ' diyen erkekten bile koşarak kaçmak gibidir.
harbi kezbansa normal bir durum. Demet akalın gibi kendini yüksekte gören, esra ceyda kardeşler gibi her yaptığı haltı sosyal paylaşım sitelerinde bildiren, hilal cebeci gibi savaşmayalım sevişelim modunda gezen kızları küçük görmek, aşağılamak bile az. Ben hergün hobi olarak yapıyorum zira.
yoo türk kızlarını aşağılamak ne haddimize.

biz kendimizi övüyoruz.