bugün

gelecek 1.000 jenerasyonu oluşturacak olan türk kızlarını aşağılama aptallığıdır.

işin aptallık kısmı şurda başlar ki bu başlangıç çok kayda değerdir!

bu aptallığı yapanlar yani aşağılama aptallığını gerçekleştirenler ülkenin 1 milim dışına çıkmamış olan kişilerdir.

yani hiçbir milletten kız görmemiş, tanımamış, karakterini çözmemiş olmasına rağmen bu aptallığını ortaya aleni bir biçimde koymaktadır.

burda net bir şekilde söyleyebilirim ki, türk kızlarının yanında avrupanın kızları (ingiltere, almanya, italya, belçika, cart curt) veya amerika'nın kızları (amerika, kanada, meksika cart curt) çöptür lan çöp.

yavrularım benim, hastayım size.

not: ingiltere'de yaşıyorum. gözlemlerim 24 ülke gezmiş insanın gözlemleridir..
(bkz: kezban diyen erkek aptallığı)

yarın sözlüğünüz uludağ'da... kaçırmayın!
ezikliktir.He canım he.

Bi iskandinav kızıyla tanışmış. Gelmiş burda türk kızı şöyle türk kızı Böyle. Bu kadar ezik olmayın ya ahahahhaha. Buna zamanında kesin bi türk kızı yüz veRmedi. Bu da napsın gariban içinde ukte kalmış hehehehe. Aşağılanmaya mahkumdur diye bir de ah eziklik...
Sanki kendisi monaco prensesi ile evlenecekmiş gibi bi havalara girenlerin saçmalamasıdır. Ulan sen kimsin kimi aşağılıyosun diye düşündürür. Sen Önce Beyaz atlet beyaz donla dolaşmaktan vazgeç evde. Kelin görünmesin diye tek tarafa yapıştırdığın o saçlarını bi yıka, ayakta dururken ayak parmaklarını görmeni engelleyen göbeğini bi erit. Türkiyenin Yıllık yakacak ihtiyacını karşılayabilecek düzeydeki kıl örtüne bi çözüm bul.
bu açıklamayı yapmasam ölürdüm. biraz refere gibi olacak ama gözardı edilsin gayri.

işte ülkenin bir milim dışına çıkmayınca, bahsedilen ülkelerde türkiye gibi sadece o ülkenin milleti yaşıyor sanılıyor. almanya'da sadece almanlar, italya'da italyanlar, danimarka'da danimarkalılar, amerika'da amerikalılar, meksika'da meksikalılar vs vs vs vs..

özellikle avrupa tamamıyla internationaldır. berber arapların, restaurant yunanlıların, fırın şunların, otelcilik öbürlerinin, inşaatçılık berikilerinin, bahçecilik falancalıların, hesap finlandiyalıların, avukatlık norveçlilerin, antrönürlük isveçlierin, garsonluk filancalılarındır.

yani 24 ülke görmüş insana iskandınavları nerden bileceksin demek aptallığın tam anlamıyla dışa vurumudur.

bir insan ülke dışına çıktığı anda, özellikle avrupaya bir uğradığı anda bütün milletleri tanır.

bu güven ve gözlemle diyorum ki; türk kızları aga!

paha biçilemez, biçenin de te amk.
bu da böyle biline..