bugün

(bkz: merak etme onlarda senden nefret ediyordur) denilir, ve karşılıklı bir saygı ortaya çıkar. * *
akılsız türk kızlarından nefret etmek olarak değiştirilmesi gereken başlık, tamam einstein'ı anlamalarını beklemiyoruz ama iyice boş kafalı da olunmazki ama...
(bkz: türk kızları gitsin italyan kızları gelsin)
(bkz: ya sev ya terket)
(bkz: annenden nefret etmek)
(bkz: teyzenden nefret etmek)
(bkz: halandan nefret etmek)
(bkz: yengenden nefret etmek)
(bkz: zübeyde hanımdan nefret etmek)
(bkz: nene hatundan nefret etmek)
(bkz: azra akından nefret etmek)
(bkz: adile naşitten nefret etmek).
(bkz: ne olur bizi sev abi abi bizi sev).*
(bkz: pire için yorgan yakmak)
dünyadaki tüm kızlar aynı. kadınlar nefret etmek aşırı saçma bir şey zaten eğer nefret edeceksen tüm kadınlardan et.
Ben şahsen yıllardır reddedildiğim ve başkalarına tercih edildiğim için haklı bir öfke besliyorum kendilerine. Bakımlı, zayıftım, yaranamadım, bakımsız, göbekliyim şimdi yaranamıyorum. Ne istediğinizi asla anlayamayacağım.
Öfke olarak ifade edilmesi daha sağlıklı olan durum. Mutlu ama uzak olsunlar. ilişkilerine ve seçimlerine saygı duyup centilmence davransam da öfkeliyim işte.

Edit: Allah’ a inandığım, insanlara saygı duyduğum ve iyi biri olmaya çalıştığım için kimseye zarar vermem, kimseye kötülük yapmam. Ama bütün hoşlandığın kadınlar başkalarına gidince illa ki “ o kişi “ yi bulana kadar öfkeli ve depresif oluyorsun. Ben de öyleyim. Çok uzun zaman oldu, engelleyemiyorum.
Yabancı kadınlardan bıktım.

Bundan sonraki tercihim Türk, kürt, çerkes kızlarından yana olacak.