bugün

inanıyor gibi yapmalarına kanan kişinin öne sürdüğü tespittir.
"acaba kadın erkeğin her söylediğine inanıyor mu yoksa inanmış numarası mı yapıyor?" düşüncesini aklıma getiren durum. bi kere kadınlar erkekler kadar saf değiller. erkeği elinde öyle bir oynatır ki "kadınları kandırdığını zannaden arkadaş" bile rahatça bir kadının oyununa gelebilir. yani ne demekmiş? kadın her söylenilene inanmaz sadece inanmış numarası yaparmış. *
inanıyormuş gibi yapması daha uygun bir başlık olabilir. kızlara göre erkekler parmak uçlarından da öteye gecemeyen olgulardır. onları oralarda oynatmayı severler. çünkü geneli bilir erkeğin ne istediğini ve ona göre hareket eder. ama çoğu kız dinlemez, görmez, bilmek istemez. çünkü hayatın zorlukları karşısında kendilerine göre bir çabaları olduğunu sanmaktadırlar. olay o şekilde işlemez ama. türk erkekleriyle bir ilişki içindeyseniz, hemen hemen hepsinin diğer erkekler hakkındaki görüşünü bilirsiniz. "ben sana değil etrafa güvenmiyorum." görüşüdür bu. ama türk kızlarının yaptıkları ise saatlerce, günlerce anlattıklarınıza rağmen sizin tek kelimenizi dinlemeyip: "sen herkesi senin gibi mi sanıyorsun?" cevabını vermeleridir. evet sevgili türk kızları: herkes benim gibidir, ben de herkes gibiyimdir. tüm erkeklerin beyni belden aşağı çalışır. bunu görüp görmemek size kalmıştır ama bu gözardı edilemez bir gerçektir. ha sizler bu önermeyi zaten biliyorsunuz ve bu yüzden erkeğin dediklerini dinler gibi yapıp ertesi gün dinlenilenlerle alakası olmayan hareketlerde bulunuyorsunuz. oynatıyorsunuz bizi parmağınızda. eğleniyorsunuz.

aslında hayatınız "-miş gibi"lerle doludur. amaç erkek farketmeden istediğiniz hayatı yaşamaktır. bu yüzden sürekli dinler-miş gibi yaparak erkeği sakin tutuyorsunuz. ama saman altını sel basarken sele kapılan erkeği hiç düşünmediğiniz için yine özürler yalanlar havada uçuşuyor, yine "-miş gibi"ler üzerine anlık yalanlar uyduruluyor. ancak bilinmelidir ki siz türk kızları hiçbir zaman dinlemediğiniz, inanmadığınız gibi, biz türk erkekleri de hiçbir zaman selden sağ çıkamamışızdır.
cocukca bir düşünce.

kadınların son derece hoşuna giden bu düşünce son derece tehlikelidir erkekler yönünden. bi bakmışlar ki, kadının yörüngesinde dönerek kavrulmaya başlamış burunlarında altın halkayla kalabalık icinde gezmeye başlamışlar...

uyanın vakit gecmeden.
aşk güzel de, modern kölelik hic hoş değil.
(bkz: elleri mahkum)
(bkz: kadınlar aldanmaz sadece inanmak ister)
bence kızların erkeklere gerçek diye yutturduklarının yanın da önemsiz bir olgudur. zaten de inanmış gibi yaparlar kızlar. erkeklerin adı çıkmış be kardeş, saman altından su yürütmek kızların uzmanlık alanıdır. hele ki kakülünü öne atıp gölgelenen yüzüyle, bir şeyler anlatan kızdan daha tehlikeli hiçbir şey yoktur.
tespit olarak son derece yanlışşşş!...
doğrusu!.. "türk erkekleri nin kızların her yalanlarına inandığını zannetmesi salaklığı..."
erkek cinsinden çok daha fazla, akıllı ve kurnaz olan kızların çoğu, söylenen martavallara asla tamamen inanmazlar. arada birkaç kurban çıkabilir. istisnalar da kaideleri bozmaz...en kısa zamanda onlarda öğrenirler...en fazla iki tecrübe yeterde artar bile..her zaman erkekler sadece kendilerini kandırırlar...yahu unutulmaması gereken gerçek!. kardeşim bir kız bir süreliğine senin yanındaysa kendisi istediği içindir. senin kendini maymun edip, komik hallere girdiğin. ezberden, basit ama asla yaratıcılığı olmayan. aklın sıra ayarlamak istediğin her kıza aynısını söylediğin. iki gün sonra yaldızı dökülmüş ucuz teneke cinsi lafların için değil!...

benden nacizane tavsiye!
meşhur über ve de süpersonik türk erkekleri asla unutmasınlar!...

"karşındakini asla aptal yerine koyma en az senin kadar akıllıdır..."

-bilmem anlatabildim mi?
birazcık aklı olan bu sözü bir yere not etsin. aklına geldikçe baksın ki. o kadar yaldızlı laflar ettim.. lan bu kızlar neden devamlı beni mal gibi ortada bırakıp gidiyor diye ağlanmasın...
haydi selametle anca..
(bkz: kızların yaratılış gereği duygusal olması)

(bkz: çoğu kızın erkeklerin vaatlerine inanması)
Çoğu inanır. sadece sanal üzerinde falan pek itimat etmezler. alengirli laflar ederler. Ama yüz yüzeyken karşılarındaki adam güven sahibi birisiyle, inanmama şansları pek yok.