bugün

gece gece gülmekten karnıma ağrılar girmesine sebep olan şaka.
http://www.youtube.com/wa...p;hl=tr&v=4H3Ak3Wlpjw
yıkar ortalığı ama şakadan çok ''PiSTON OTO, KOLTUK VE HALI YIKAMA'' firmasına takıldım ben. çok yaratıcı *
Komik videodur ama sanırım adam kürttür.
adamcağız çaktırmadan telefon numarasını verseydi ?
mevcut durumdan daha komik olabilirdi zannumca.
altta geçen reklamlar çok etkili olmuş. gece gece arayasım geldi o derece.
(bkz: türt insanına gay şakası yapılırsa)
ciddi anlamda gay lere yapılan hakaretin videosunu barındıran başlıktır. piyasada bu şekilde dolanan bi gay göremezsiniz. gay olmak vardır, ibne olmak, godoş olmak vardır. ibne ve godoş tiplemesini bi yeşil çam filmlerinde bir de bu şakada görebilirsiniz. ciddi ciddi eşşeğin amına su kaçırmaktır. gay olsam bu adamı dava ederim, etmem değil. toplumun zaten tepkili olduğu gayleri gene itin götüne sokmuş.
orada homofobik toplumu görmüş oluruz.
türk erkeğine yapılmaması gereken şakadır.
gay olmussunuzdur.
şaka yapılan herifin, garsona ''topun ne işi var burda'' tarzında bi şeyler zırvalamasıyla acilen kapadığım video. götveren herif sana mı soracak... neyse sakindim dellendim.
Ne yazık ki güldürmemiştir.

Homofobik olarak niteleyenler, videoyu izlememişler herhalde; asılmanın ötesinde korkunç bir rahatsız etme durumu var. bana kalırsa şaka yapılan adam buradaki çoğu insanın yapamayacağı kadar insanca, medenice davrandı. Bir kız bana o kadar sulansa, polis falan çağırırım organ mafyası bu diye. Adamcağızın tek dediği bırak yemeğimi yiyeyim demek oldu.

Sadece göz göze geldik, bana göz kırptı sandım diye bıçağı adamın karnına saplayan manyaklarla dolu bir ülkede çok takdir ettim adamı, beyfendiymiş.