bugün

Bir Ankara minyatürüdür benim için, sevilecek hiç bir yanı yok ama seviyorum işte, canım okulum. Önceki entrylerden yola çıkarak söylemek istediğim şeyler var:
-Otopark - etiket meselesi traş, senenin başından beri arabayla gidip geliyorum, düzenli olarak kullandığım kırmızı clio (bkz: aşk) dan önce bir iki farklı araçla geldim, ki bu etiket işinin yeni icat olduğu zamana denk gelir, evet etiket sordular ama kendi arabama etiket almamla beraber kimseye etiket sorulmamaya başlandı. Yeni etiketler eskileriyle aynı renk olursa almamayı düşünüyorum.
-Öğrenci alımı ile ilgili yasak maalesef gerçek, şaka gibi. Birileri yolsuzluk yapıyor, okulu zarara uğratıyor, canım ülkemin canım YÖK'ü okulun en büyük gelir kaynağını kesiyor. Kütüphane var, kapasite biraz daha büyüse ve çalışma saatleri genişletilse hiç fena olmaz. Eğitim dili ingilizce, doğrudur ancak ingilizce bilmediği halde ingilizce ders anlatmaya çalışan "hocalar" var. Gelelim mi diye soran varsa şayet, pilotaj okuyacaksan gel (gerekli uçuş saatini tamamlayamadığı için mezun olamayan öğrenciler var tanıştırabilirim), ama diğer bölümler için konuşursak, yapmayın kendinize öyle bir kötülük. THKÜ pişmanlıktır.

edit: Kurban derisi şakası yapan arkadaşlar Ahşap Kafeterya'nın ordaki ağaçlığa bi' gelsenize size söyleyeceklerim var.
hakkında bilgi sahibi olanlardan acil mesaj beklediğim üniversite.

not: entry silinecektir.