trol başlığı olmasa yazılır aslında buraya da çok kurcalayamıycam o yüzden. bizde aşık adam romantiklik yapamaz. romantik olmadığından değil, eli bırak, kendi götünden bile korkar sevdiğine karşı. önce korumacıdır. tatlı sert olur, kızar, küser falan hatta. kaş çatar. bu böyle diye 24 saatinin 20sini tereddütsüz verecek adama da odun diyo koduklarım. adam tedirgin, adam aşık. gözünü kırpamıyo bakarken. nası romantiklik falan düşünücek. he, çok tutkulu sevmiyodur, gözü kör olmamıştır yapar. sevdiğinden çok yapacaklarını düşünür, kafası rahattır. neler neler yapar. ne kadar çok seversem ben de o kadar çok ketumlaşırım. bu da böyle acayip bi lanet. ama sarılmalar da o kadar tatlı. romantikli süprüzlü ilişki de hep kolay olmuştur vazgeçmesi de kolay. en azından benim için, karşımdakine zor belki amma işte... yok oğlum ya. sen içine o dışına ağlayacak amk. o koca koca gururlar o göz yaşlarıyla yumuşuycak, eriycek. bazen sen, bazen o. o uykular kaçacak. lan, bırak emeği sevgiyi göz yaşını amk bir karıyı bir gece aşık edip üç günde ayrılıyosun ya. bu ne amk. ben napayım böyle romantizmi, böyle şekli.

odun olun, öküz olun, hıyar olun. olun amk. zaten sevince arzular şelale. yemişim öle romantizmi.
Kendi yazdığınız şiirin basılmış olduğu dergiyi hediye etmek.