baktığınız zaman ülkemizdeki her 100 erkekten 9 ya da 10 u yakışıklıyken kızlarda bunun yüzde 3 ya da 4 olması durumu. en basitinden ülkemizde kenan ve kıvanç'ın yanına yakışan kadın oyuncumuz bile yok. ama leyla lydia tuğutlu ayrı tabi.
fingirdeşen iki gayin kafaları güzelken çevirdikleri geyik konusu.
Güzellik yakışıklılık mevzusunu bir kenara bırakalım.
Zeka, kültür bakımından düşük seviyede olan türk kızları kapasitelerinin yanı sıra kendilerini aşırı derece beğenmesiyle bir bok olmadıklarını zaten kanıtlıyorlar.
Son derece zeki, mütevazı türk erkeklerini bizleri böylesi kezbanlar hak etmiyorlardır.
kesinlikle yanlıştır. Türk kızları sadakatli ve namus sahibidir.
türk erkeklerinin kadınlara göre fazla çirkin, fazla barzo, fazla yobaz, fazla idiot, fazla merhametsiz, fazla namussuz, fazla dedikoducu, fazla sorumsuz, fazla kıllı, fazla dinci olmasıdır.

doğru tespit.
kesinlikle yanlıştır. elimde olsa sizin gibi boklarla evlenmem. ama nerdee?
yalanini sey yapayim afedersin beyanidir.
ikiyuzlu, yalanci, buldugu her delige girmek isteyen ama evlenecegi kiside bekaret arayan, beyni ile degilde onundeki seyi ile dusunen bir erkek toplulugu mu fazla bana ?
guldurmeyin beni.
Evet fazla şerefsizsiniz türk kızlarına gore.
puhahaahahahahahaaaa kahkaha attığım başlık.
dünkü sümüklüler şimdi kendini beğeniyor ya, ne koyuyo adama var ya
Malak gibi yatıp, hayatta hiçbir gayesi olmayan hanım kızlarımıza yapilan en büyük hakarettir.

(bkz: Ayıyız amk)
hahahahahahahahahaha.
ithal kız istiyoruz başkan.
Evet biraz fazla yağımız var.
apaçık ortada olan gerçek.
kendi milletimizin kızlarından soğuduk.
herkes türk kadını söyle iyidir böyle iyidir diyo ama gercekten boş, erkekler içinde de aynı durum gecerli.
devir bozuk cunku.
görsel
doğru tespittir.

zira türk erkekleri o kadar fazladır, o kadar fazladır ki o ''göbek'' her yere çarpar.
kalça loblarının 3 kişilik koltukta iki kişilik yer kaplamasından bahsetmiyorum bile...

neyse siz fazlasınız anam ikile!