bugün

türk erkeklerinin en büyük sorunudur.

onları itici yapan en büyük detaydır.

sevgilime günde yüz tane mekik çektiriyorum

200 tane de şınav başka türlü olmuyor olmaz.
Buyuk kaya buyuk yilan konusuna atif yaptiracak sorun.
kızlara göre erkek göbeği bir sorun olabilir ama bir erkek için göbeği onun biricik parçasıdır. göbek ve vücut ayrılmaz bir bütün olmuştur artık. her erkek göbeğini sever. göbekli erkek göbeğiyle vardır.
göbek değil de türk kası denilebilecek durumdur. sorun değil aksine güzel bir farklılık olarak gören insan sayısı bir hayli fazladır.
(bkz: türk kası)
türk kadınındaki bıyık sorununu gizlemeye yönelik fit türk erkeklerini karalamaya çalışan türk kezbanı yorumudur. ayrıca bu yorumu yapan hatun kişi, sevgilisine boşuna 200 mekik falan çektirmektedir. o kadar cahildir ki bölgesel yağ yakmanın mümkün olmadığını bilmiyordur. 200 mekik yerine 5 dk yürüse aynı kaloriyi yakar halbuki.
http://icdn.posta.com.tr/...4/8/2010/fft2mm307705.jpg

Amerika'da ortalıkta brad pitt lerin, john travolta ların dolaştığını sanan mal beyanı. Genellemeyiniz arkadaşım.
Sekerpareleri onlara yakismaktatir bir yerde.. Hayır hepsi cok yakışıklı olursa rus kızları onlari kspar bizde açıkta kalir ağlarız ühüühü diye.
yüzde 60 türk erkeğinde olan sorun.
türk kadınlarının ki gibi olmasa da bazılarında gerçekten bu sorun vardır. hatta bu konu arkadaş ortamlarında dalgaya bile alınmaktadır:
-hayırdır hacı uzun zamandır içine sıçmış gibi görünüyorsun.
göbekli erkek seven kadınlara selam olsun.
fit türk kızlarındaki küçük göğüslerden ya da sarkık popodan daha kolay kabullenilen küçük kusur.
türk kadınlarındaki kazan göt sorunuyla doğru orantılıdır.
bir buçuk aydır halletmek için çabalayıp başardığım sorun. çok bir göbeğim yoktu hafif vardı ve kurtuldum anlatıyorum kızlar not alın, sadece klasik mekik çekmeyin her mekik çeşidini yapın, en fazla 30 tane üst üste çekin, set aralarında çok dinlenmeyin bir dakikayı geçmesin, çok fazla sıvı tüketin, hiç bir zaman patlayana kadar yemeyin, bol protein tüketin, kesinlikle koşun aksi taktirde bir işe yaramaz, her gün mekik çekmeyin haftada 3 gün yapın ve 800 mekiği bulsun hemen yoruldum ben karnıma ağrı girdi deyip bırakmayın ve en önemlisi vücut geliştirme yapmalısınız sadece karnınızı eritmek size hoş bir görünüm sağlamayacaktır emin olun. birde bir buçuk ayda sonuç alacaksınız diye bir şey yok ben tüm çocukluğumu sporla geçirmiştim sadece bir sene bırakıp öküz gibi de yeyince göbeğim olmuştu o yüzden kolay toparladım. birde çalışmaya başlamadan önce ve sonra fotoğraflarınızı çekin değişimi daha iyi takip edersiniz.

edit: sakın youtube deki 8 dk geyiklerine inanmayın.
itici olmalarının ana sebebi olan sorun.
türk kızının "göt" sorunu yanında küçük kalır. Gerçi o götün yanında her şey küçük kalır.
'Büyük yılanlar büyük kayaların altında yaşar' sözünü duymayanların problem ettiği durum.
Hafif olursa hoş olanıdır , sorun olmayanıdır, zayıf erkek mi olur yea diyerek erkeği metalaştırayım bu akşam hedesi.
Yazık bunlara cidden ya. Bi de fitnessçı gibi dapdar giyip göbeklerini gözlerimize sokarcasına pörtletirler. Hadi kışın montla atkıyla kamufle ediyorlardı, ama şimdi...

Özellikle de sürücü koltuğunda iken emniyet kemerini taktıklarında ortaya çıkan o görüntü tarif edilemez biçimde üzücü ve kötü...
Artık nasıl genleri varsa babadan oğula nesillerce sürüyor, tıpkı kellik gibi.

Beyler gidin zayıflayın, diyet yapın, ne bileyim sahursuz iftarsız oruç tutun, o da yetmedi ölüm orucu tutun. Sizin iki adım önünüzde yürüyen göbeklerinize maruz kalmak is-te-mi-yo-ruz. Anlıyor musunuz?

Edit: gidin az köşede ağlayın gençler. Gözyaşlarınız göbeğinize damlıyo.
işinde gücünde insanlar olduklarından playboy edasında dolaşmazlar. dert eden gider eritir spor yapar ya da birayı bırakır

dünyanın obezite sorunu var akşama kadar çay kahve ile aldığı şekeri göbeğe bağlamış.

senin gibi brezilyalı emekli öğretmen götü yapmamış ki...
Manken gibi iskandinav erkeği he mi? Lan o iskandinavların tanrısı thor bile son filmde bana döndü amk siz neden bahsediyorsunuz?
bence asıl sorun giyinmeyi bilmemeleri. madem göbeğin var ne diye slim fit gömlek giyip mal gibi geziyorsun ortada mesela?

ya da o götle niye moda peşine düşüp sikini ciin giymeye çalışıyorsun.

evinde hiç mi ayna yok?

aynı şey kadınlar için de geçerli. bizim millet kendine değil de televizyondakilere bakıp giyindiği için haliyle gülünç duruma düşüyor çoğu.

o kadın-adam onu giymiş de ben patates gibiyim, bana olur mu bunlar demiyor hiç. o kadar öz güven sahibi ki olmama ihtimali aklına bile gelmiyor.
göt sorunu ile birlikte seyreden sorundur.
az seks yapıp çok otuzbir çektikleri içindir.
Düzenli spor, dengeli beslenme ile ortadan kalkacak sorundur.
kıllı olmadığı sürece bence problem değildir ama ciddi yağ torbasına dönüşmüş bir göbek de iyi değildir. orta halli olmak iyidir. iri erkek kadınlara güven veriyor; ama hantal bir yağ torbası gibi olanlar değil.